SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II 29.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44130

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
większość czołowych zawodników K1 tamtych lat można powiedzieć ,że przegrało kiedyś z jakimś ogórem ,nie wiem czy macdonald to był taki ogór :D.Hoost np. przegrał z takim ogórem jak SAPP :D,Bernardo przegrał z Goodrige, Aerts też z kimś tam przegrywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Steven0
jeśli JDS pokona Caina.. Poza tym coś mi się zdaje, że Overeem przed walką o pas "postawi na szali" swojego TSa jak było w przypadku z Lesnarem i zmierzy się z Travisem Brownem jak ten efektownie wygra z Bigfootem w sobotę no bo kto inny, bo raczej UFC nie zrobi pojedynku Overeem vs. Cormier jak ten pokona Barrego, bo to 2 najpoważniejszych pretendentów a 3 walka z Werdumem mogłaby się nie sprzedać dlatego to Browne w tym przypadku zasługiwałby chyba najbardziej co o tym myślicie!?




witam kolego, jest jeszcze np. Hunt
efektywnym zwycięstwem nad Nelsonem przypomnieć też może się Carwin

widziałbym np. walkę Carwin vs Cormier
możliwości bęzie wiele
liczę na wiele dobrych walk w wadze ciężiej w najbliższym roku

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczeajmy na następną walke Cormiera lub Werduma, wydaje mi się, że ten który w efektowniejszym stylu zwycięży będzie następny w kolejce o pas. No chyba że Overeem wróci, to wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
@Annihilus w K1 przegrał z takim ogórem jak McDonald, nie no nie zartuj,Black Sniper to na pewno nie byl zaden ogor
@Xper Aerts też z kimś tam przegrywał Aerts 2 razy dostal lomot od Cyrilka Abidi(swoja droga ciekawe co tam z nim sie teraz dzieje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nie dostal łomotu, raz tylko wygrał w gruncie rzeczy.
A dokładniej to w 1 walce Aert dostał KO na dzien dorby, w drugiej TKO i to w sumie takie sobie zwycięstwo Cyrila, w trzeciej Aerts wygrał imho między nimi byl remis.
Co nie zmienia faktu, że Abidi ogórkim nigdy nie był.

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2012-10-03 23:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Co nie zmienia faktu, że Abidi ogórkim nigdy nie był. ja nigdzie go tak nie nazwalem,jak dla mnie solidny sredniak(z calkiem twardym baniakiem,technicznie OK, ale podobnie jak np. Lesnar nie lubil dostawac w morde) chociaz z JLB pokazal ze jak jest zmotywowany to ma jaja tak swoja droga troche szkoda ze dal sobie spokoj, z Sakim czy tam Spongiem chcialbym go zobaczyc(co by nie mowic z Sefo tez kiedys wygral)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
spoko_ziomal
[
witam kolego, jest jeszcze np. Hunt
efektywnym zwycięstwem nad Nelsonem przypomnieć też może się Carwin

widziałbym np. walkę Carwin vs Cormier
możliwości bęzie wiele
liczę na wiele dobrych walk w wadze ciężiej w najbliższym roku


Carwina z jego cardio w ogole nie widze z Cormierem. Nie te lata.
BTW.
Ktos wie co sie dzieje z Huntem ? Wyleczyl juz kontuzje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
chyba mu się córka urodziła..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jak Carwin chciałby wygrać z Cormierem to musiałby zafundować mu KO w 1-2 rundzie, jak nie da rady-przegra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Cormier by Carwina zameczyl kondycyjne na glebie, a potem uśpił w stojce

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne aeroby...

Następny temat

Strikeforce: Cormier vs. Mir 3.11

WHEY premium