SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II 29.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44133

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za kilkanascie godzin ma byc podobno nowy mistrz ciezkiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ta, akurat.
Wiecie czemu Melvin tak wyskoczył do Varnera na ważeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bo ważenia są z definicji średnio emocjonujące i jak ktoś świruje to podkręca napięcie?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dlatego, że mieli się bić na finałach 16 TUFa a w Varner pare godzin przed ich walką zaczął się źle czuć i go lekarz nie dopuścił a ten chciał walczyć a Melvin jest głupi i się urażony poczuł, że niby ze strachu przed nim się źle poczuł i to jest cała historia.
WAR VARNER!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
W sumie żadna różnica czy dostałby w papę na TUF-ie czy dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie, ale mnie Melvin wk***ił w wywiadzie po "nieodbytej walce" po tym TUFie powiedział: "szanuje Jamiego jako fightera, ale nie szanuje go jako człowieka" potem dodał "już nigdy z nim nie zgodzę się walczyć" a ta dziennikarka coś w tym stylu : "Dana White powiedział, że chce abyście walczyli na UFC 155" Guillard: "OK, niech tak będzie"

żadna różnica dla normalnych, ale niektórzy mają nap******one.. Przecież to nie jego wina, że się źle poczuł mam nadzieję, że Melvin przegra, mam nadzieję, że JDS przegra i WPADNIE NA KONTROLI ANTYDOPINGOWEJ haha
wyobrażam sobie jak go Reem ciśnie a ten mu grozi hahaha, ale by się k***a ciekawie zrobiło!

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-12-29 16:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie każdy lubi zbijać do ważenia 25 funtów a później drugi raz 2 tyg później

Zmieniony przez - xper w dniu 2012-12-29 16:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
JDS nie jest większy jest po prostu mniej zalany, gdyby stali na wadze w samych slipach to byście zobaczyli różnicę wielkości nóg i bioder po stronie Caina..



no dobra nie każdy lubi zbijać, ale chyba Varner też zbijał!? Przecież też chciał kase zarobił i walczyć więc co symulował!?
Zdarza się, widocznie niektórzy tego nie rozumieją..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-12-29 16:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mam taką mała ciekawostke, wiedzieliście, że Cain i JDS w UFC ani razu nie walczyli z tym samym zawodnikiem nie licząc samych siebie ? To ci dopiero ciekawy przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
bulletskat
Mam taką mała ciekawostke, wiedzieliście, że Cain i JDS w UFC ani razu nie walczyli z tym samym zawodnikiem nie licząc samych siebie ? To ci dopiero ciekawy przypadek

Goldberg o tym mówił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne aeroby...

Następny temat

Strikeforce: Cormier vs. Mir 3.11

WHEY premium