SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II 29.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44104

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Zibi7
No chyba że uważasz że Junior ma taką przewagę nad Cainem,że potrzebował tylko tych 64 s.aby rozgromić Caina


Tak uważam, że w pierwszej walce przewaga JDSa była taka, że potrzebował tylko "64"sekund - bo tylko tyle potrzebował.

W sporcie nie ma przypadków, wygrywa lepszy. Wypadkiem przy pracy to by było jakby Cain się wyj**ał wchodząc do ringu. JDS go zgasił jednym strzałem - bo tyle wystarczyło. Zobaczymy jak się potoczy 2 walka, na pewno będzie ciekawa tego nie kwestionuje, ale krew mnie zalewa, jak czytam, że poprzednia walka nic nie pokazała.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2012-10-31 14:01:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
j/w prxzypadek to by byl zeby cain sam sie wyj**ał na plecy i znokautował sie walac potylica w mate, to był zaj**isty cep i teaz przewiduję podobnie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Przypadków niby nie ma,ale sam wiesz że jednak czasem się zdarzają,po to są rewanże.Ja po prostu liczę, że Cain się nie da tak zaskoczyć i walka będzie dłuższa.Często na forum "JDS nic nie pokazał" padało w sensie,że nie miał dobrego zapasiora,który by go sprawdził na glebie,ale w końcu jak nie dał się tam sprawdzić,to jest lepszy,proste.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I znowu będą płakać, że lucky punch itp.

A to że JDS niesprawdzony to wogóle śmiech na sali.

Kogo pokonał JDS w UFC:
Werdum, Struve, Cro Cop, Yvel, Gonzaga, Carwin, Velasquez, Mir

Kogo pokonał Cain w UFC:
Morris, OBrien, Stojnic, Kongo, Rothwell, Big Nog, Lesnar, Big Foot


Widzicie różnice? Bo ja widzę. Kto walki oglądał też widzi, jak sobie radził jeden a jak drugi.

PS: Overeem dostanie wpyerdol zarówno od jednego jak i drugiego

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-10-31 14:10:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dobre porównanie, JDS gwałci wszystkich po kolei. No a Kongo prawie Caina na glebie ciosem posadził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
JDS bedzie dlugo nie pokonany, TDD na wysokim poziomie, taka większa i lepsza wersja liddela, dlugo bedzie na szczycie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Też tak uważam, obecnie nie ma zawodnika który poważnie mógłby mu zagrozić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ja w Uber-a wierzę,ale to tylko z sympatii,bo poziom UFC a tych co bił ,to przepaść.Ale chyba każdy chce zobaczyć Aliego z JDS,bardziej niż z Cainem.Rakhu no fakty są jakie są,ale przed walką na forum nie widziałem jednoznacznego typowania(JDS CAIN).Stawianie 100% na wypadek przy pracy to przegięcie,ale jak sytuacja się powtórzy,to nie ma nikogo,do detronizacji Juniora i wszystko będzie bardziej jak dla mnie,klarowne.Cain się po np. takim Kongo mocno rozwinął,więc to też tak do końca nie jest.

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2012-10-31 14:25:31

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
raKhu1


PS: Overeem dostanie wpyerdol zarówno od jednego jak i drugiego


Mysle ze to stwierdzenie jest tak samo smieszne jak to ze JDS znokautuje Wladka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Szkoda, że do gali jeszcze taki kawał czasu nie chce mi się czekać aż tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne aeroby...

Następny temat

Strikeforce: Cormier vs. Mir 3.11

WHEY premium