SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 181: Hendricks vs Lawler II, 6 grudnia!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12618

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


KARTA GŁÓWNA:
Johny Hendricks vs. Robbie Lawler
Anthony Pettis vs Gilbert Melendez
Travis Browne vs Brendan Schaub
Holly Holm vs Raquel Pennington
Tony Ferguson vs Abel Trujillo

PRELIMSY (Fox Sports 1)
Urijah Faber vs Francisco Rivera
Eddie Gordon vs Josh Samman
Corey Anderson vs Gian Villante
Todd Duffee vs Anthony Hamilton

PRELIMSY (UFC Fight Pass)
Sergio Pettis vs Matt Hobar
Alex White vs Clay Collard

Dawno nie było tak dobrej rozpiski. Jednak jeszcze ponad 3 tygodnie do gali więc może się z tego UFC 177 zrobić.. Wielki rewanż, Hendricks, który wraca po kontuzji kontra Lawler, który od czasu porażki z Hendricksem znokautował Ellenbergera i wypunktował Matta Browna. Poprzednia walka była bliska, świetna i pełna emocji. Hendricks twierdzi, że walczył z kontuzją więc w grudniu zobaczymy jak sobie poradzi w stójce.
Hendricks w pierwszych 4 rundach nie mógł obalić Lawlera, Lawler jest na gazie a Hendricks hmmm raczej też. Chyba stawiam na Lawlera, ale ciężki wybór.

Pettis - Melendez - jak Pettis znowu sobie czegoś nie zrobi to zobaczymy go w akcji. Melendez to kompletny fighter, ale Pettis to bestia myślę, że jest lepszy, wg mnie Melendez będzie zdecydowanie gorszy w stójce a Melendez nie wygra tego grapplingiem, w którym Pettis jest wg mnie nawet lepszy. Taki Pettis jak w 3 ostatnich walkach myślę, że skończy Melendeza, ale ciekawa walka.

Browne myślę, że przez KO, bo Schaub ma słabą szczękę, ale jest z kolei szybki, parter też ma niezły oraz potrafi uderzyć, ale Hapa by KO.

Ciekawe co Holm pokaże, rywal na wprowadzenie do UFC, myślę, że z Pennington sobie poradzi tylko jak..

Ferguson - Trujillo - zaj**iste zestawienie. Ferguson jest lepszy technicznie, ale Trujillo to dzik. Jednak wg mnie Ferguson wygra, może jakimś poddanie np darce

Faber przez poddanie i reszta prelimsów też ciekawa, powrót Duffieego i Sammana, C. Anderson walczy i Sergio Pettis!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Melendeza mu.
jezeli da rade a watpie, to wtedy zasluzy na TSa
jak wyzej Steven-kogo pokanal? zalezal RDA i tyle. rekord to ma ale spoza UFC

Zmieniony przez - grind w dniu 2014-12-10 05:43:52

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moje typy i oczekiwania:
Lawler- mam nadzieje ze wezmie pas wielkiej gebie
Pettis- prawie Nie mam zadnych watpliwosci
Browne-przez brutalne zniszvzenie Schauba
Holm,
Uriasz,
Duffy-mam nadzieje ze wroci w ladnym stylus
Mini Pettis- mam nadzieje ze wygra

Zmieniony przez - grind w dniu 11/12/2014 1:14:31 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Gala kozak, końcówka roku robi sie ciekawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
A ja mam nadzieję. że mini pettis przegra, bo uważam że jest za mały na tę kategorię wagową. A niżej, kto wie, jakby się rozwijał konkretnie to za 3 lata może by MM nayebał.

Myślę, że niedoceniacie trochę Melendesa. Jak Pettis miał problemy z zawodnikami kiedyś, to właśnie z takimi jak on. Nie zdziwię się jak Melendez zrobi 49-46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
zaczęło się!!! Holly Holm i Gian Villante kontuzjowani!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liczę na Robbie Lawlera. Już mnie wkurza trochę Hendricks i niektórzy dziennikarze, twierdzący jak to Johny rozniesie Lawlera i już się pytają kim będzie następny przeciwnik. Chociaż szczerze to KO może iść w dwie strony i pewnie Robbie będzie chciał wcześniej skończyć, bo kondychę ma trochę gorszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
btw WW to dla Lawlera idealna waga. Jest w niej wysoki, duży i silny. Kibicuje Lawlerowi. Po wielu latach w MMA mało komu udaje się zrobić taki powrót jak Lawlerowi. Lawler wymiata okrutnie teraz, naprawdę coś pięknego! i to bez oszustw jak Belfort np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
Mało jest obecnie takich wyrównanych przeciwników jak Hendricks i Lawler, obaj kozacy pełną gębą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Też jestem za Lawlerem, ale jak wygra Johny, to jest jeden plus. Wtedy będę trzymał kciuki za KTFO na Rorym w walce o pas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Rory imho zje na punkty Hendrikcsa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 131: Ortiz-Bonnar,Manhoef-Schilling itd

Następny temat

Gustafsson vs Johnson na styczniowej gali w Szwecji

WHEY premium