SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II 29.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44337

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
@xper
"Przecież cro cop w prime boksu słabego nie miał,zabójczy lewy prosty,przynajmniej jak na warunki MMA/K1 do tego rekord w boksie amatorskim 40-5." ale ja nic złego nie miałem na mysli bo CC to był dla mnie zawsze świetny striker
@Strecho Foreman to Imo był Fenomen,ja nie wiem czy on nawet teraz(pomimo swojego wieku) by takiemu Kimbo nie doyebał w Boksie a tak wogóle to chyba jest największy idol Aertsa dobra żeby na temat było to mam nadzieje na dobra walkę(Cain JDS),ale myslę ze tym razem będzie decyzja,tylko nie mam pojecia w którą stronę

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2012-10-02 22:14:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja już nie mogę doczekać się juniora z jakimś strikerem...Walczył on w ogóle z jakimś uderzaczem od czasu one legged Cro copa?!Nelsona i Carwina raczej nie zaliczam do strikerów...Jak dla mnie to on ma taki idealny styl na Grapplerów-świetne TDD,świetny boks,prawie 0 kopnięć.ogólnie spodziewam się ,że Reem go uśpi ,ale to inny temat ,który będziemy rozważać po raz 202020 po walce JDS-Cain, także tutaj stawiam na KO/TKO by Junior w rundzie 2

EDIT:Jak przejdzie teraz Caina i Reema to nie widzę nikogo kto by mógł pokonać może jedynie Bones jak przyj**ie do HW

Zmieniony przez - xper w dniu 2012-10-02 22:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No, walka z Reemem wszystko wyjaśni. Albo i nie, bo po pięknej batalii będzie remis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Walczył z Yvelem - mocno zużyty, ale jednak dobry uderzacz, parteru tylko nigdy nie miał.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
bane, odpisałem Ci w spamie co do legend boksu ;)

Carwin to imo jest striker właśnie, Yvel, CC

Ale tak jak i wy, czekam na Overeema, który na pewno w tej kwestii najbardziej juniora przetestuje :)

grubasa ciezko sklasyfikować
a nie przecie to kung fu fghter


Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-10-02 22:31:36

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jeśli JDS pokona Caina.. Poza tym coś mi się zdaje, że Overeem przed walką o pas "postawi na szali" swojego TSa jak było w przypadku z Lesnarem i zmierzy się z Travisem Brownem jak ten efektownie wygra z Bigfootem w sobotę no bo kto inny, bo raczej UFC nie zrobi pojedynku Overeem vs. Cormier jak ten pokona Barrego, bo to 2 najpoważniejszych pretendentów a 3 walka z Werdumem mogłaby się nie sprzedać dlatego to Browne w tym przypadku zasługiwałby chyba najbardziej co o tym myślicie!?

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-02 23:12:59

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-02 23:13:12

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-02 23:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Ja bym dał Werduma z Browne. Nie wiem kiedy Ali dostanie licencje bo niby w tym roku juz mógłby miec ale z tymi komisjami to różnie bywa. Kolejnosc po pas IMO jest. Cain - Ali - Werdum=Cormierv-Browne

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
To Browne juz wygral ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ja to tak widzę, ze nawet jak Cain obali to junior jest takim kozakiem, ze szybko wstanie

Lol, a skad taka pewnosc, ze JDS niby szybko wstanie spod Caina ??
Ja sie pytam SKAD TAKIE domysly?

Odbijmy pileczke - czy ktokolwiek do tej pory wstal szybko spod Caina? Chyba tylko Lesnar.


Ja mysle, ze tym razem Cain obali, chyba wszyscy przestali juz doceniac jego zapasy i to jak do tej pory rzucal przeciwnikami. Pytanie tylko ile razy - jedno obalenie raczej na bank na JDSa nie wystarczy, Cain musialby to robic notorycznie i tu moze pojawić się problem.



Przecież cro cop w prime boksu słabego nie miał,zabójczy lewy prosty,przynajmniej jak na warunki MMA/K1 do tego rekord w boksie amatorskim 40-5.


heh IMO Hoost pokazal co innego Cro Cop mial dobry boks jak na ówczesne K1 / MMA, ale nie miał nigdy tej dynamiki co JDS. Poza tym Mirko mial tez duze braki w obronie, w K1 przegrał z takim ogórem jak McDonald, w Pride dał sie ustrzelić Randlemanowi.

JDS swietnie rusza sie na nogach, jak lyuzwiarz na lodzie, unika ciosow przeciwnika, zayebiscie skraca dystans. Poki co jest nikt mu lucky shota nie władował.


JDS - Ali, JDS - Hunt to walki marzeń jesli chodzi o stójkę Pierwszej pewnie sie doczekamy, drugiej pewnie nie.



EDIT:Jak przejdzie teraz Caina i Reema to nie widzę nikogo kto by mógł pokonać może jedynie Bones jak przyj**ie do HW

A ja widzę - Cormier

Albo - skoksowany do HW Belfort

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-10-03 12:03:47

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
mikel-
To Browne juz wygral ?


zabrakło mi zdania przy zwycięstwie Cormiera i Browna

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne aeroby...

Następny temat

Strikeforce: Cormier vs. Mir 3.11

WHEY premium