SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II 29.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44355

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
może i nie jest proste, ale 29.12 Cain to zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




2:40 Michał opowiada dokładnie jak wyglądały jego sparinigi z Cainem

Czyli to na serio jest terminator. Dobra już nie jestem tak przekonany co do wygranej JDS jak wcześniej Ta walka chyba będzie wyglądać zupełnie inaczej niż za 1 razem

I tak się wypowiada zayebisty gość - bez ogródek mówi, że był workiem treningowym Caina, a taki Pudzian np. czy ktoś by Ci gadał, że "aaaa dawałem sobie nieźle radę, wcale nie odstawałem bla bla"

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-29 02:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ciekawe, że Cain ma wg Materli surowe bjj. Przecie ma brąz. I to tera trenuje go Leandro Vieira
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Tylko Michała bjj jest dość specyficzne, to taki wirtuoz, może stąd takie wrażenie. A pasy , startował Cain w zawodach bjj? Ja nie kojaże, a ma brąż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cain w walce nigdy nie dążył do poddania, oglądałem ofc wszystkie walki Caina i nie przypominam sobie sytuacji, w której próbował wyciągnąć jakąś dźwignię/duszenie... On woli kończyć walki ciosami a BJJ IMHO pełni u niego raczej funkcję SD, co w połączeniu z niesamowitą kontrolą przeciwnika w parterze i świetnym zapasom czynią go bardzo trudnym do poddania.
Dlatego nie rozumiem tej jednej osoby, która obstawiła w ankiecie, że JDS podda Caina imo poddanie (Caina/JDSa) to najmniej prawdopodobne zakończenie walki już decyzja jest bardziej prawdopodobna.
OFC Cain ogórem w BJJ nie jest, ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby dążył do poddania no chyba, że sytuacja byłaby 100%-owa chociaż i tak wątpię
Do gali zostało równe 2 miesiące, rozpiska jak na razie prawdopodobnie najlepsza w historii UFC - w top 5 jest na 100%.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-29 11:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No nie wiem czy Fox 5 nie jest lepsza :) A za sub JDS glosowal napewno bulletskat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Fox 5 jest świetna, ale 155 bez dwóch zdań jest lepsza! Nie wiem jak można głosować, że JDS go podda skoro w UFC nigdy nie walczył z pleców, przecież to nie jest poparte żadnymi argumentami w dodatku z kimś tak trudnym do poddania jak Cain...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja głosowałem na JDS przez KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Mnie zastanawia co będzie z Cainem jak przegra. Tzn. znów kogoś pokona/zmiele a pozniej Cain vs JDS III i tak w kolko ? W miedzy czasie overeem. Wiecej pretendentów z szanasa na pas ni ma.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
No nie dziwne ,że Cain robił co chciał z Materlą jak jest po 1 top 3 HW :D po drugie Materla to MW .Mam nadzieję ,że Materla w UFC niedługo też mu przeciwnicy nie pasują ,zawodnicy AKA też tego kopnięcia nie lubią:D.

JDS przez poddanie? Nie ma opcjii.Zawodnicy którzy mogłiby poddać Caina to Werudm,Reem(Gilotyna)Mir i Barnett...

@up może zbicie do LHW ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne aeroby...

Następny temat

Strikeforce: Cormier vs. Mir 3.11

WHEY premium