SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy II

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 561049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
prv/le - macie po sogu bo jest za co

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
U leBrona to sie zgadzam u mnie lipa ale mysle ze kiedys bede w miare wygledny

gymwork - a gdzie do szkoly chodziles ? bo tez jestes z wawy chyba

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
nie ja z sochaczewa jestem i chodziłem do ZSRCKU
w sumie tylko 50 km
a grałeś może w ręczną w sochaczewie bo wiem że na międzypowiat przyjeżdżali chłopaki z okolicy wawy
dostakli bęcki i pojechali do domu
sroka za o/t

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Vadim kozak forma

Lebron i prv tez bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
nie nie :P ja tylko w noge swojego czasu
dobra koniec offtopa

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30754


fotka na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
daj wiecej fot bo za wiele to nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Dieta w tej chwili - ~ 2500 kcal/dziennie. Rozkladam to na posilki co 1.5/2 godz. wychodzi mniej wiecej 200 g chudego miesa (piers kurczaka albo indyka) + 50 g kaszy gryczanej, perlowej, brazowego ryzu albo platkow owsianych (gorskich) na posilek. Minimalnie tluszczu, moge sobie dodac 1-2 lyzki oleju dziennie, albo zamiast miesa omlet z 12 bialek jaj i 1 zoltko. Po treningu zawsze 100 g carbo (Carbo Biogenixa w tej chwili - niezle ale chce go zmienic na Vitargo), + 50 g izolat serwatki (Isopure), + 10 g kre-alkalyn. Generalnie im wiecej posilkow tym bardziej sobie rozkrecam metabolizm. Planuje teraz rozlozyc to jeszcze bardziej i sprobowac jesc co 60 min - 100 g miesa i 25 g ryzu, bo caly czas jestem strasznie glodny, 15 min po posilku czyje sie tak jak by wcale nic nie zjadlem.
Jezeli zdecyduje sie na start to oczywiscie zaplanuje ketoze na 1 tyg przed wyjsciem, i prawdopodobnie ladowanie tluszczem ostatnie 1-2 dni, poeksperymentuje z tym. No i zwykly schemat ze sodem potasem i woda. Ale to musze jeszcze doskonale przemyslec.
Co do cyklu budowy masy miesniowej - zobaczymy, oczywiscie dorzuce o wiele wiecej weglowodanow, bialko pozostanie w granicach 2.5/3g na kg wagi, i tluszcz 1g/kg wagi. W ogole bardzo dobrze reaguje na weglowodany, jezeli chodzi o regeneracje i budowe masy. Ale sprobuje jakos sie nie zatluszczac za bardzo, mam pare sposobow do przemyslenia. Jezeli wszystko wyjdzie zgodnie z planem (raczej kwestia finansowa niz jakakolwiek inna) to bede za rok startowac wazac ok 110 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vadim_b1 nie masz na imie Darek przypadkiem?

sylwetka kozacka.
najlepiej podoba mi sie forma z pozy brzuch i uda przodem



Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2007-03-24 00:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565


obecny powrot do formy :

Let them hate... so long as they FEAR !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RODZAJE INSULINY I NIEBEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANE Z ICH STOSOWANIEM

Następny temat

sus+boldek+winstrol

WHEY premium