SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy II

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 561342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Chyba Vin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916


jak to mowia szalu nie ma lewy biceps wyszedl slabiej ale to z powodu ze mam go krotszego

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
yaras nie jest zle
bf zmierze na silowni jest maszynka jakas do trzymania

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
To chooj nie mierzenie.Jak zjesz coś tłustego to po 15 minutach będziesz miał wyższy BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
no to trudno , ale pewnie z minimum 10kg smalcu poleci za pare miechow

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Greg się gdzieś zagubił...Wakacje ma chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
B-50 mierzylem maszynka ponad miech temu mialem 18% ale spadlem od tamtej pory z pasa z 3cm wiec mysle ze tera troche mniej napewno jest =] ogolnie z fest masy jaka mialem zgubilem juz 15kg i sporo ponad 15cm w pasie

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
B:Jaką długość cykli uważasz za optymalną?Powiedz coś jeszcze,o dawkach uderzeniowych(front?)w środku cyklu.Używasz HCG podczas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zaloz nowy temat
jestem w 11 tyg cyklu wlaczam sustanon do enana susta pojdzie z fronta
1,5g pewnie enan zejdzie na 250mg podleje trenem potem front propa wino hcg co 6 tyg strzelam tak sie cykl rozlozy mniej wiecej
kiedys robilem cykle po 10-12tyg ale poznalem madre osoby ktore mnie ukierunkowaly na dluzsze cykle ciezko zrobic zbity miesien z 10 tyg zanim sie maszyna rozkreci w tobie, teraz robie 2 cykl ktory bedzie 22-23 tyg po ostatnim 20tyg nie mialem problemow z odbokiem 3kg mi zeszlo z 12 zrobionych wiec uwazam ze cykl byl dobry przerwa miedzy cyklem ponad 4 miesiace i ruszylem znowu wiem ze nie zdrowo ale cos za cos
taki sport

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Czy ja wiem czy to tak niezdrowo ?
Jaja wciaz pracuja, wszystko gra spiewa i tanczy.
Lepiej chyba cos takiego niz cykl 8tyg+PCT, 3tygodnie przerwy i zaraz nastepny ...
Rzekomo lepiej byc non stop ON niz sie tak wachac

Let them hate... so long as they FEAR !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RODZAJE INSULINY I NIEBEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANE Z ICH STOSOWANIEM

Następny temat

sus+boldek+winstrol

WHEY premium