SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy II

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 561435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Kosta, nie chce byc zlym prorokiem, ale zaraz pewnie zainteresuje sie Toba jakis mod:)

W sprawie cyklu napisz lepiej do Centera na priva lub ewentualnie zaloz nowy temat, a wowczas Center na pewno udzieli Ci wszystkich informacji:)
Pozdrawiam:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
B,jakieś sugestie co do wykorzystania trenu?Co miałeś na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
tak silny androgen to po kilku konkretnych kuracjach,mało obcykany z roznymi kombinacjami saa delikwent nie wykorzysta potencjału trenu

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogolnie najlepiej jest robic cykle tak czesto jak pozwalaja na to postepy rozstepow

center - kozacko

nowy kolega - piekna definicja, ale lapa to nie wszystko(a nawet ta mniejsza czesc estetycznej sylwetki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tren dobrze robi szalu moze niema jesli chodzi o wzrost kg bo tez juz nienatym mi zalezy ale lepsze zylki twardosc przedewszystkim mega kop ktory nakreca do walki z zelazem sila ogolnie pomimo problemow z dieta def na lekki plus.

No wlasnie rozstepy to problem chyba grubo na lasery wydam :(
generalnie to androgennosc trenu wyczuwalna dosyc mocno na moj plus ze jestem dosyc opanowany i potrafie sie zachowac bo w glowie huczy zdrowo.

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-07-31 00:51:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja za jakies 2latka powroce po 3letniej przerwie do dopingu i chyba bedzie to dluuuugi cykl:]

zacznie sie od 200prolki na tydzien i tak co 2miesiace albo bede cos dorzucal,albo tez wiecej dorzucal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bad,"wyjaśniłeś" mi kwestię oczywistą.Uważam,że jeśli ktoś nie ma doświadczenia ze SAA,to nie wykorzysta w pełni wszystkich dobrodziejstw testa czy mety...Myślałem,że trzeba wiedzieć coś więcej na ten temat,tak jak np. przy insu,t3 czy GH...Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200


edit: po prostu słabo jeżdżąc nie wsiadałbym do rozpedzonego porsche

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2007-07-31 13:07:22

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja do rozpędzonego nie wsiadłbym wcale.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 379
ale mi napisaliscie :P nieno tylko pytalem bo to srodek jak u mnie malo spotykany i uzywany.dzieki za odpowiedzi pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RODZAJE INSULINY I NIEBEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANE Z ICH STOSOWANIEM

Następny temat

sus+boldek+winstrol

WHEY premium