SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg z tuńczykiem

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Te danie to na noc ??

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2833
Tuna<blee>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
czemu blee ? spróbuj i ocen dopiero

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
tez to jadam:D przedewszystkim mi sie to nie nudzi bo na rybe sie patrzec nie moge lecz ja do twarogu dodaje i tunczyka i szczypior i kapsute pekinska pokrojona swietnie smakuje i do tego nie smietane lecz kefir(mniej tłuszczu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 765
Jest to prawdziwa bomba białkowa, mój sposób na twaróg z tuńczykiem:
ser chudy (dorze zmielony), tuńczyk w sosie własnym, cebula, jajka starte na dużej tarce dodaję jogurt naturalny (góra 0,5 % tłuszczu) pieprz, sól, a jako tajny składnik dodaję tarty chrzan (dosyć dużo). Danie idelane na kolację, ale ja jak zrobię to szamam 3 razy w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SOG xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Robie taką tylko po

1. Tuńczyka w puszcze jest od 120 do 130g a nie 185 185 to masa razem z wodą, olejem itd
2. Tuńczyk w oleju to syf, jadam tylko kawałki w sosie własnym

Tuńczyk+250g ser bialy chudy+cebula mała+oliwa z oliwek+pieprz i jest bosko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 433
na noc po treningu IDEALNY posiłek...

po co komu odzywka białkowa heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Już od paru lat widzę, jak wiele osób pisze, że tunak w oleju to syf. Jednak nikt jeszcze nie podał dowodu na to zbytnie uogólnienie, by nie powiedzieć wprost - brednię. Wszystko zależy od producenta oraz rodzaju oleju. Ostatnio coraz częściej widzę, że stosuje się olej sojowy. Tunak w oleju jest o wiele smaczniejszy niż w sosie własnym i to jest fakt. Jeśli jednak ktoś nie jest przekonany do oleju z puszki, idealnym rozwiązaniem jest dodanie oleju rzepakowego bezerukowego, który - podobnie jak tuńczyk - zawiera dużo omega3. Tuńczyk z twarogiem to ciekawa i bardzo dobra mieszanka do spożycia przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5492
ja jem z czosnkiem zamiast cebuli za***iste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczykowa sałatka makaronowa z warzywami konserwowymi

Następny temat

Jajecznica ryżowa ::)

WHEY premium