SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzynastka.a / redukcja / trening

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
najlepiej na smalcu bądź maśle :) oliwa z oliwek traci swoje własciwości przy obróbce termicznej :) mi fajnie wchodzi parowane mięcho lub ryba.. są takie "wilgotne" :D

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Ok smalcu zwierzęcego takiego prawdziwego topionego ze słoniny a nie kupnego mam pod dostatkiem więc super.
Z tym masłem też mam kłopot
powinno się używać i tu dokładnie nie pamiętam (komuś dziewczyny doradzały)chyba 80 %, ja w sklepie przeczytałam kilka etykiet i najwięcej to było: miks tłuszczowy do smarowania 76%, całkowita zawartość tłuszczu 70%, w tym 61 % olej roślinny utwardzony, 15 % tłuszcz mleczny... nie ogarniam tego!
Możecie mi podpowiedzieć jakie kupować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
min 82%.. masło ekstra np :) takie zwykłe w papierku :) ja takiego używam i nawet kupując go dopytywałam się czy to prawdziwe masło czy nie jakaś podróba :P i podobno prawdziwe i ma 82% tłuszczu w sobie :) chyba, że ono tez jest złe to niech mnie ktoś poprawi :)

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Dobra i tak na zakupy się wybieram więc lodówę z masłem opanuję na dobrych kilkanaście minut i znajdę te masło. dzięki:)
Ta dieta i treningi muszą przynieść efekty bo od czytania forum polecą mi oczy jak nic więc coś za coś...

Zmieniony przez - Trzynastka.a w dniu 2011-11-01 20:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kupuj masło o składzie... masło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a wez ty dziewczyno trening A i B i cwicz, bo masz trochę chaos w tym planie, i ciężkie ćwiczenia robisz po lżejszych, bawisz sie w male mięśnie. MC jest przydatne, w sumie nie jest takie trudne do nauczenia nawet samemu, warto byś się sama nakręciła i skorygowała z boku, możesz tez przesłać nam filmik to my powiemy gdzie błędy robisz. Rob MC klasyczne na początek, żadnego na prostych nogach, rob przysiad, nogi na pewno masz silne. PO treningu proponuje cos aero, a w dni wolne, czyli 2, 3 dni pewnie dawaj GPP lub inny wytrzymałościowy oraz cwiczenia brzucha.
Zobaczymy jak ci beda szły złozone wtedy popracujesz nasz szczegółami, smaz na smalcu, lub sklarowanym masle.

Dzizas jak ja nie lubiłam 400m ni to ni sio dla mnie, a ja juz słabsza byłam w długich dystansach, za to w skoku w dal to matko swój rekord ustanowiony na poczatku zabawy w lekkoatletykę nie pobiłam nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
OK jedziemy z tym koksem - biorę się do roboty
Trening A i B, oczywiście mam pytania, na które plisss o odpowiedź:
Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach - czy ewentualnie mogę ze sztangielkami?
B1. wyciskanie sztangi skos góra
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki - nie mam wyciągu dolnego, jak wykonywać to ćw lub czym zastąpić?
C1. prostowanie nóg w siedzeniu
C2 wznosy z opadu - czyli tak jak w Twoim art z piłką tylko na ławeczce?
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)

Trening B.
A. Martwy ciąg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc - mogę robić łamaną? na prostej jest duuużo kg męża, wolałabym nie zdejmować za każdym razem...
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem - nie mam maszyny jak wykonywać to ćw lub czym zastąpić?
C1. wypady
C2. uginanie nóg leząc
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń - rozumiem, że takie normalne, nie na kolanach?
Po treningu 20min aerobów na bieżni lub rowerku, lub orbitreku...

Przeglądnęłam ćwiczenia GPP podobają mi się bardzo, skipy mam w małym paluszku bo wykonałam ich tysiące razy, dziś zrobię GPP ciekawe jak z moją wytrzymałością
W ten dzień co GPP dodać brzuch tak?

No i kvrwa nie czaję tego rozkładu
Nie pamiętam któraś z dziewczyn pytała i było wyjaśnione, ale za chol.rę nie mogę znaleźć
Dwa treningi A i B robi się na zmianę. 1,2 -gi wykonujemy po 2 serie każdego ćwiczenia , po 15 powtórzeń
Czyli w czwartek robię cały tren A 15 powt, 2 serie?
Następny tren w sobotę tren B 15 powt, 2 serie?
Jakaś durna chyba jestem, ale tego nie ogarniam
Bardzo bym chciała już jutro zacząć trening od Obliques!
Wieczorem wstawiam michę, moją pierwszą

Ja średnich dystansów też nigdy nie trawiłam, zawsze miałam problem z rozłożeniem sił, ja w skokach wybitna jakaś też nie byłam, ale w szkolnych ligach na pudle stało się prawie zawsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
powiedzmy ze cwiczysz poniedzialek sroda piatek wtedy:
poniedzialek A 2seie 15 powtorzen
sroda B j.w
piatek A j.w
poniedzialek B j.w i wykonałas po dwa treningi z kazdego planu dalej juz inaczej teraz nei pamietam ale chyba dodajesz serie 3serie po 15 powtorzen wiec:
sroda A 3 serie 15 powtorzen
piatek B j.w. itd zgodnie z zasadą progresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Dalej jest tak:
3,4 -ty po 2 serie 12 powtórzeń
5,6-ty 3 serie 10 powtórzeń
7,8- my 3 serie 8 powtórzeń

Dzięki to już będę wiedzieć, gdybyś mogła podpowiedzieć czym zastąpić ćwiczenia jeśli nie mam maszyn z wyciągami...

Zmieniony przez - Trzynastka.a w dniu 2011-11-02 14:01:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz drazek to rób opuszczania zamiast ściągania w ilosci 2serie po 5 opuszczeń, później po prostu dodasz serie
przysiad rób ze sztanga
wznosy z opadu jak chcesz, dowolnie,jak masz ławeczke rób na ławeczce
Łamana nie nadaje sie do wyciskania, mozesz wyciskasz sztangielki siedzac jak chcesz i niech mąz zacznie ściagac kilogramy w koncu współpraca to współpraca
Zamiast przyciągania drazkarób wiosło sztanga
pompki najtrudniejsza wersja jaka potrafisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótkie pytanie -dieta dla 60latki

Następny temat

DIETA dla początkującej ;)- pomoc

WHEY premium