SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troszke przytylem (szafa_zero)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
evernever -- dzieki za sopga odbijam

Cartman21 -- ja nie jestem gruby

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
Siemano mam tyle samo lat co ty i musze powiedziec ze jestem godny podziwu dla Twoich wynikow silowych sa naprawde bardzo imponujace, co do oceny sylwetki to nie podoba sie mi ona ale przeciez nie chodzi ci o ladna rzezbe gestosc definicje czy mase... Mam nadzieje ze bedziesz cwiczyl jak najdluzej bo masz predyspozycje do tego sportu i musisz go naprawde kochac skoro poswiecasz zdrowie dla niego... Zycze duzych przyrostow Szybko regenerujacej sie watroby i serca jak dzwon :)

Dci power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
stary ... nie z twoich osiagow wynika ze szacuje twoj pobyt na ziemi na max 15 lat , i kopas w kalendarz;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
jakbym normalnie brata Kurasia widział...ale osiągi niesamowite

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 534
Szafa, dobrze dobrałeś drugą część ksywy, bo faktycznie nie prezentujesz za wysokich lotów. Niestety jesteś ofiarą niewłaściwego towarzystwa i swoich kompleksów. Pamiętaj nic nie trwa wiecznie i może czas się opamiętać bo nawet jeżeli chcesz powiązać swoją karierę z ochroną to jakąś tam minimalną sprawność trzeba zachować. Nie życzę ci powodzenia bo na maksa nie podoba się mi to co robisz. Sam sprowadzasz siebie do pozycji szympansa albo goryla i tak pewnie jesteś postrzegany przez ludzi których ni jara wielka skoksowana masa tylko bardziej sobie cenią odrobinę myślenia.

Joł Greg!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Ku*** ludzie wam sie takie cos podoba wiekszosc pisze super masa i wogole rozroznijcie mase tluszczowa od masy miesniowej!!! przeciez on jest tak zalany ze hej. Czlowieku wygladasz beznadziejnie ale to Twoj problem jesli Ci to choc da do zrozumienia ze laski w 98% brzydza sie takimi to bede szczesliwy te 2 % to albo tepe glupie baby albo naprawde osoby ktore lubia takich tlusciochow i te wlasnie szanuje.

Kariera z ochrona i co ty czlowieku myslsiz ze wystarczy byc tlustym ? zeby byc ochroniazem faktycznie wysoko mierzysz .... zalosne

Nie sztuka jest zrobienie wielkiej masy tluszczowej sztuka jest zrobic tak zeby to naprawde dobrze wygladalo!!

jak sie nie opanujesz z tym koksem to czlowieku robaki za pare lat jak to ktos wpomnial beda mialy niezla wyzere!!

Dla mnie dno totalne i kalectwo

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2005-02-10 14:04:36

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2005-02-10 14:05:44

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 311
ta jak sie za siebie nie wezmiesz to kulturysta nie zostaniesz

"Prawdziwym wojownikiem jest ten, kto zwycieza samego siebie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2423
z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
boze strzez mnie zebym tak nie wygladal, jaki ty ****a brzydki jestes

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67
no

Tae kwon-do ITF

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasta po przerwie!

Następny temat

Pies czy Terminator moze cyborg psa??

WHEY premium