SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troszke przytylem (szafa_zero)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
własnie o to chodzi , chyba ze komuś sie podoba być tłuściochem , szafa zero dla mnie jak bys zrzucił z 15 kg było by ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jesli chce byc strongmanem to po***** mu rzeźba i estetyka. Wiecie który to jest Zydrunas Savickas? Niema bardziej mniej estetycznego chłopa, ten gosc nie wie co to rzeźba a wyniki siłowe ma lepsze niz Pudzianowski w szczytowej formie. Gdyby chcial był Kulturystą to by robił rzeźbe, a skoro chce byc StrongManem to idzie w dobrym kierunku.

Szafa widze ze Interesujesz sie Irkiem Kurasiem, idz na jego forum www.irekkuras.com i zarejestruj sie, tam napewno cie docenią jak zapodasz swoje fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
do tych co mówia grubas itd...jak jestescie tacy madrzy to zróbcie taka mase jak autor postu i tak nie bedziecie mieli takiej siły , chce byc strongmenem i jest na dosyc dobrej drodze chociaz mogłes sie jeszcze wstrzynac troche z odzywkami rosyjskimi

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
masa górą!!!!!

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
no ale bez przesady on ma taką mase ze swojego chu**ja tylko w lustrze widzi bo ma taki duzy brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
irekzzzzz -- ziomek ty dla mnie jestes pedalem a wiesz dlaczego Bo targasz na klate 90kg ahahah

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
ZKS15 -- zgadzam sie z toba w 100% Pozdrawiam

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
No piekna sila, chyba tez sie pobawie ruskimi odzywkami . Lap soga za sile, tylko masz troche zbednej masy. A ile machasz na przysiad i czemu tak slabo ciag jak na twoja wage to cienko troche. No ale wyciskanie na klate kurde 160 to w***** duzo.

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
Life-tec -- nierobilem bardzo dawno nog ani martwego ciagu.Pozdrawiam i odbijam soga

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
jezeli interesujesz sie strong man to bez nog i MC nie masz co liczyc na jakies dobre wyniki

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasta po przerwie!

Następny temat

Pies czy Terminator moze cyborg psa??

WHEY premium