SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troszke przytylem (szafa_zero)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Ej czy Żychlin to nie okolice Łowicza ??
Mase to masz galantą... siłe też nie małą...
Jak na ten wiek to spore osiągnięcia .... tylko uwazaj abyś nie zrobił sobie kuku koksem

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
Inko_Max -- okloice łowicz

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szafa zero odpiszesz mi na emaila ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Dobry byk jestes!w takim wieku tak wygladacsog jak nic

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
Pakerf -- dzieki za soga odbijam

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Biedne twoje Serce
Blednie mylisz pojecia , masa tluszczowa z masa miesniowa
Wynik w wyciskaniu Gratuluje. (jesli jest prawdziwy)
47 lapa coz z tego jak nie wyglada na tyle.

Moja dobra rada , wez sie za diete oraz trening i zrzuc 15-17kg sadla ,
Bedziesz znacznie lepiej wygladal , mial warunki do budowania czystej masy miesniowej i sily . Bo poki co , to moim zdaniem Okaleczasz sie

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
dla mnie to wygląda spokojnie na 47 :),a że zalany jest to fakt,i że to też pewnie męczy serce,ale on wie co robi i wie czego chce.Zcyzmy mu żeby sie udało.Racja,że znacznie lepiej wygląda wszystko,gdy sie jest bez tłuszczu,ale czy 80kg koleś wytacha 160 i więcej kilo?on wybrał taki sport i taką droge i jak widać dąży do celu.powodzenia,bo Pudzian i Dymek nie mogą wiecznie byćna piedestale ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
zapewniam cie ze koles wazacy 80 kg wytacha wiecej niz 160 kg

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
witam masa Twoja jest bardzo duza jak na ten wiek szacunek za to.Jednak osiagniecia silowe nie robia na mnie wrazenia w porownaniu do Twojej wagi nie sa zbytnio wygorowane:).Jezeli jednak interesuje cie wyglad Irka Kurasia to idziesz w dobrym kierunku.Mam jeszcze pytanko:jezeli moglbys to rozpisz swoja suplementacje bo nie tylko ja jestem ciekaw.Jezeli tylko bedziesz chcial jezeli nie to ok zrozumiem to.A co mowia rodzice na Twoj wyglad nie mowia ci ze jestes troszke za duzy:).pozdrowionka i trzymaj sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Siema prawdziwa szafa z ciebie i za to maszsoga mi sie podoba kawal chlopa z ciebie pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasta po przerwie!

Następny temat

Pies czy Terminator moze cyborg psa??

WHEY premium