SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troszke przytylem (szafa_zero)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
no własnie tylko pomarzyc takiej sylwetki.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
a jak

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
przy Twoim wyglądzie 160 na klate ktore wpisałeś w profilu wydaje się podejrzane,może się myle.jeden raz wyciskasz tyle czy robisz kilka powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
kazdy ma troche inne predyspozycje i nie dziwie sie szafie ze idzie w strone masy bo choc kazdy moze miec kaloryfer to utrzymanie go jest mordega ktorej ektomorficy nigdy nie skumaja...fakt ze estetyka jesyt taka sobie ale w tym wieku z taka baza chlopak moze zrobic wszysytko na co bedzie mial ochote wiec najezdzanie na niego jest idiotyczne...sog za wycisk i prace wlozona w treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
irekzzzzz - ode mnie mozesz dostac odrazu do buzi tylko zebys sie nie udlawil bo takie leszcze jka ty taragajace po 90kg na klate sobie moga dmuchanc w puzonik a ty jescze masz tak nie wypazona gebe ze odrazu u mnie bys mial na wjazd i po majtach pojechane !!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
Pokazał tu swoje zdjęcia, to oceniliśmy wygląd, ale respekt za siłe

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
a tak a propo siła to nie wszystko przeciez w strongmenach liczy sie tez szybkosc i wytrzymałosc. A w Twoim przypadku duza masa jest Twoja siła. Dobra ja tam nie mam nic do kogo, jednym sie podoba drugim nie ale widocznie kazdy ma inne zdanie. Pozdrawiam i rosnijcie zdrowo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
To jest dział nasze zdjęcia więc tu sie chyba ocenia wygląd czyż nie?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
wiec powiadasz ze lubisz jeśc e tam nie wygladasz ale no jaja rocznik 87 tak jak ja no respect i sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasta po przerwie!

Następny temat

Pies czy Terminator moze cyborg psa??

WHEY premium