SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z obciążnikami i poprawa siły uderzenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
W porządku, a np. co drugi dzień, lub codziennie, ale po parę godzin? I czemu trening w tym jest bez sensu? Czekam, na sensowną odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
4 miesiace treningu i niby umiesz wzystko w miare?
ja trenuje ponad rok 6 razy w tygodniu jestem w za***istej formie, mam juz jakies tam osiagniecia, ale nie moge powiedziec, że umiem nie wiadomo co, powiem nawet tak jestem technicznym zerem, a walki wygrywam przez to ze chce wygrac i przez swieten przygotowanie fizyczne, a chodzic płynnie i uderzac nadal sie ucze i będzie tak jeszcze przez co najmniej 10 lat generalnie to Kliczko tez się cały czas uczy, moi koledzy co trenuja po 3 lata boks nadal sie uczą i będą
a jak umiesz lewy prawy w chaosie to nie znaczy ze co kolwiek umiesz:D
Trenuj trenuj i jeszcze raz trenuj a nie swirujesz pawiana:D

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Nie chodzi mi o to, że technicznie jestem nie wiadomo jaki, ale wiem jak ćwiczyć, żeby stać się lepszym (tak mi się wydaje :P). A trenować jak widzisz chcę, tylko najpierw muszę wiedzieć, jak się do tego zabrać, by przyniosło jak najlepsze efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Zostaw te obciążniki w spokoju to nie dla Ciebie.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Obciazniki se daruj... Jak juz tak bardzo sie rwiesz do cwiczenia z obciazeniem to na poczatek hantelki 0,5kg do lapy i cwicz ciosy proste albo walke z cieniem, uwazaj przy tym by nie prostowac za bardzo reki, zeby nie uszkodzic lokci.
Obciazniki na nogi w trakcie cwiczen to kiepski pomysl bo nawet maly ciezar strasznie obciaza kolana.
Ale jak jestes hardkorem to i tak zadna rada cie nie powstrzyma przed zrobieniem sobie krzywdy.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
w sumie on 4 miechy trenuje... także generalnie nawet te 0.5 chyba nie są potrzebne wpierw trzeba dobrze opanować technikę, która ma być powtarzalna nie tylko na tarczach, czy worku ale przede wszystkim w walce - potem można świrować

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
No dobrze... ale dlaczego niby to jest nie dla mnie.... myślisz, że dopiero po 10 latach treningu można się zabierać za takie ćwiczenia? A gdybym, np. zaczynał od ciężaru 0,25kg i co miesiąc zwiększał o 0,25kg więcej... wtedy ręce nie odczuwały by aż takiego przemęczenia i mogły by potraktować to jako ciężar własny...

I jeszcze jedno pytanie... co sądzisz o ćwiczeniu techniki (już tak normalnie) w domu, nie pod okiem trenera, ponieważ do klubu już nie mogę chodzić. Czy jest to dobry sposób na polepszenie techniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Tydzień przerwy Ci wystarczy czy chcesz dwa?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Dobra... Niech będzie, że już nie wspomnę o tych obciążnikach... ale na drugie pytanie mógłbyś mi odpowiedzieć "panie moderatorze" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661


The bigger they come. The harder they fall.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przygotowanie do treningów Kick-Boxing'u

Następny temat

Underground boxing show 3

WHEY premium