SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj uderzenia??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanko czy trenujac bjj (obecnie trenuje boks 3,5roku) sa tam jakies uderzenia jak w boksie czy tyl;ko rzuty.sorki za banalne pytanie ale bjj nigdy sie nie interesowalem tylko boksem wiec zrozumcie mnie:) z gory dziek iza odpowiedzi....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Hmmm... moge napisac jak to jest u mnie (i podejrzewam, ze w wiekszosci sekcji jest podobnie).

Uderzanie to u nas glownie boks, a wlasciwie kickboxing. Czyli bokserska garda, praca nog, uniki, ciosy, itp. Z kickboxingu glownie lowkicki i roundhousy (chociaz zeby bylo smieszniej trener mowi na to po karateckiemu-"mawashi" ). Do tego kolanka-jako kontra na wejscie w nogi. No i oczywiscie rzecz wyrozniajaca bjj, czyli laczenie chytania z uderzaniem-np. jeden wjezdza w nogi-drugi go punktuje, walka w parterze w rekawicach, itp. Jednym slowem-to co wiekszosc ludzi nazywa "treningiem Vale Tudo" i co zostalo przez Borute pare postow wczesniej sprostowane i nazwane "treningiem stylu wolnego" .

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6579
nie, w bjj niema uderzen, tylko parter , dzwignie i duszenia

....niewiesz co mowic? to mow niewyraznie.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
W sportowym Bjj nie ma uderzen sa dzwignie, duszenia j.w
Ale..w prawie kazdej sekcji Brazylijskiego jiu-jitsu jest rowniez trening przekrojowy elementy boksu rowniez.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Na zawodach nie ma uderzen. Kiedys byla zazarta dyskusja, czy mozna mowic, ze w "czysym" bjj sa uderzenia. Opinie byly podzielone, a to z tego wzgledu, ze niby nie ma, ale jednak w kazdej sekcji elementy boksu sie renuje

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
No wlasnie ale w sportowym tzn na zawodach Bjj nie ma uderzen..

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 442
Uderzenia sa integralna czescia Bjj.

Paweł Ziółkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Paulinho:
"Uderzenia sa integralna czescia Bjj."

Nie widzialem nigdy na zadnym seminarium Bjj ani Submission wrestling uderzen. Co innego kiedy jest seminarium Vale Tudo prowadzone przez zawodnika wywodzacego sie z Bjj.

Faktem jest , ze Bjj ewuluowalo zmienia sie , dostosowuje i jezeli ktos pisze ze uderzenia sa integralna czescia Bjj to widzi korzysci plynace z trenowania np boksu tajskiego.



Zmieniony przez - paabloo w dniu 2004-11-29 16:57:28

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 442
To nie moja wina ze byles na takich a nie innych seminariach z takim a nie innym programem. A boks tajski nic tutaj nie ma wspolnego.

Zmieniony przez - Paulinho w dniu 2004-11-29 17:36:37

Paweł Ziółkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
"A boks tajski nic tutaj nie ma wspolnego."

To nie wiem co masz na mysli.

Dla mnie sprawa jest jasna i klarowna.
"BJJ has no punches or kicks in the technique" - Rickson Gracie

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem dlaczego wypisujesz takie rzeczy, ale sugerowalbym niewkladanie Ricksonowi podobnych bzdur w usta.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2004-11-29 22:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
"Nie wiem dlaczego wypisujesz takie rzeczy, ale sugerowalbym niewkladanie Ricksonowi podobnych bzdur w usta"

Zeby byla jasnosc jest to odpowiedz na maila z RGIJJA

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika ciosu i obrona

Następny temat

nadruki z koszulek

Wiecej