SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z białym pasem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Ja zdawałem 10/9kyu. Za***iście się stresowałem A Tak poza tym to było fajnie najpierw rozgrzewka potem część wytrzymałościowa, techniki na koniec walki i w chatę Najgorzej mam z kata bo mnie tak stresuje jak muszę wyjść na środek i kupa ludu się gapi
Ale jak skończę to już pełna radocha i mnie puszcza wszystko wtedy

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
Jutro zamawiam kimono

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
Więc tak, mam 182cm wzrostu i zamówiłem kimono na 188cm, mniejsze było na 182cm, więc chyba lepsze będzie większe, prawda? Dobrze zrobiłem?

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Dobrze, bo się skurczy w praniu, zwłaszcza po gorącej wodzie i po pierwszym razie

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
Czy można ćwiczyć mając 10 albo 8 kyu w białym pasie? Spotkałem się z takimi 2 dwoma przypadkami na treningu.....

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
A niby dlaczego nie? Ja znam takich, co dopiero brązowy zakładali. Ogólnie te kolorowe paski to taka żenada troszeczkę

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
No niby pas podkreśla ''umiejętności'' danego zawodnika

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1063
Oj tam e pasy to komercha na maksa i tyle.
Pas podkreśla umiejętności? A jak ktoś ćwiczy, ale nie zdaje egzaminów? Mimo to pogłębia swoje umiejętności, ale paraduje w białym.
Tak btw. kupiłem se dzisiaj gi

Która mnie zechce ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Nie każdy ma potrzebę ostentacyjnego podkreślania swoich umiejętności, zwłaszcza na poziomie żółty-zielony zawsze mnie to lansowanie trochę bawiło
Oraz j/w, sporo ludzi wcale nie zdaje a ma nieraz wysokie umiejętności. Ja bym się kolorem pasa aż tak nie sugerowała, bo się można mocno naciąć

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
Searme a Ty masz jakiś pas? Pytam z ciekawości. No dobrze, rozumiem Cię, niektórzy już po 3-4 latach mają zielone, fakt faktem, umiejętności umiejętnościami. Ale są przecież rzetelni zawodnicy, u których pas idealnie odwzorowuje umiejętności, technikę itp. No przecież ktoś może zdawać na egzaminach, mieć np. 6 kyu(czyli ten żółty pasek) a chodzić ciągle w białym...

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuka walki

Następny temat

studia, judo, basen, siłka, thai - jak połączyć?

WHEY premium