SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wyciskania Kościan

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Dałem taki krótki tytuł, żeby łatwo znależć w wyszukiwarce.
Trening jaki widziałem w SdW jest naprawdę dobry, prosty i skuteczny mam tylko kilka uwag, a raczej pytań , jeżeli ktoś z Kościana czyta forum to prosze o odpowiedź. Nie bede przepisywał treningu , pismo kosztuje 7 zł i warto kupić dla treningu strong , sztuk walki i kulturystyki itp.
Moje pytania: dlaczego nie ma wchodzenia na wieksze ciężary niż 90 % CM,
dlaczego dwa ostatnie tygodnie to tylko 80% Cm(przypomina mi metode Szeiko),gdzie trening w koszulce albo do koszulki na ciężarach większych niż CM. Jest to oczywiście częśc trójboju, ale mimo wszystko powyższe kwestie sa dla mnie nie do końca jasne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdniem Kingeri to nie sa dobre trning przynajmniej tak wygladaj wogóle art sa sałbe nie obrażajać nikogo z Kościan,ale niech mi pokaża jednego dobrego wyciskacza w tym mieście.
Już naprawde twoje plany przy nich to prawdziwy geniusz.
Jak czytasz konkurencyjne pismo to od 2 czy 3 miechów sa treningi abc trójbojisty to dopiero jest pomocna wiedza jasne dla czytelnkówe itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie to pismo jest do bani tylko dupy fajne, bedzie tez o wyciskaniu tylko jeszcze musisz sie uzbroić w cierpilwość.Jak autor bedzie dalej współpradcował z nimi bo strasznie opóźniają sie z wypłatą podobno i wspólpraca wisi na włosku.
Kulturystyka-Sdf, wybrali nie odpowiednich ludzi do tego,ale cóż nie jest to moja sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Niunio pewnie masz racje , ale może niech sam twórca będzie tak miły i wyjaśni mi moje kwestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Co do pisma to czytam, ale zraziłem sie właśnie do niego przez kretyńskie tłumaczenia i strasznie śmierdzącą farbę drukarską. Trening Pawła sprawdziłem na sobie i byłem oszołomiony rezultatami. Może spotkam sie osobiście to porozmawiam. Może planuje wystepy kabaretu w Szczecinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o nie Kingeri z tego co wiem to narazie nie występujawogle nie mają prób.
Przyjedź do Pułtuska na pewno bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Które z konkurencyjnych czasopism macie na myśli??

Pozdrawiam!

metamaker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
playboy

Zmieniony przez - mr lift w dniu 2004-05-31 23:39:45

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Lift, może jakieś wyjaśnienie co do planu z SdW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
To nie moje plany a Jacka Urbaniaka!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 679
ALE TEN SAM KLUB

Megaasior

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowiec Swietokrzyski

Następny temat

Kto pomoże

WHEY premium