SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wojskowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549
3 razy w tygodniu do 3h na każdy trening. staż 5 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a wiecej nie dasz rady? wiecej w sensie wiecej dni treningowych

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
No ja *******e przecież na dobry trening wytrzymałościowy z obciążeniem wystarczy zaledwie 15 minut. Zamiast kombinować jak koń pod górę wykonaj ty lepiej któryś z gotowców od Javorka.
http://www.youtube.com/user/ijavorek#p/a/u/0/Vyl5IAz1Yv8
Na tym kanale znajdziesz wszystko czego ci potrzeba.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549
tylko 3 razy w tygodniu dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
I tyle ci wystarczy. Zrób sobie np trzy razy w tygodniu Javorek barbell special complex 3 po trzy obwody zajmie ci to z 10-15 minut a efekty będą bardzo dobre.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549
nie lubię obwodówek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Mam dla ciebie złą wiadomość. Nie ma nic innego na poprawę wydolności niż obwodówki. Robienie nawet po sto powtórzeń jakiegokolwiek ćwiczenia da ci niewiele w porównaniu do obwodów.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Trening na siłowni to tylko dodatek do uwertury jeśli chodzi o twoje cele .
Marszobiegi/ biegi min co 2 dzień , w dni nie biegowe trening metaboliczny typu Tabata a na siłce coś typu FBW,HST, czy 5x5 ze szczególnym akcentem na nogi

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Mam dla ciebie złą wiadomość. Nie ma nic innego na poprawę wydolności niż obwodówki

po to pytałem o większą liczbę dni by nie musieć koniecznie korzystać z obwodówek. Można łaczyć normalny trening z biegami czy pływaniem.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549
A tak właśnie się zapytam co sądzicie o tym treningu formozy, chodzi mi o trening na siłowni ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat odnośnie wyboru kasku

Następny temat

Artem Levin vs. Kaoklai Kaennorsing!

WHEY premium