SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Witam wszystkich! Zacznę od tego, że jestem nowy na forum i to mój pierwszy temat. Mam 17 lat i chodzę do liceum. Ze względu na dużą ilość czasu, którą poświęcam naukę nie mam czasu na siłownię. Jednak chciałbym poprawić wygląd swoich mięśni. Dlatego proszę Was czy ktoś mógłby mi przygotować jakiś zestaw ćwiczeń lub jakiś plan w domu ze szczegółowym opisem? Mam mały problem z kolanami, podczas przysiadów strasznie strzelają, jednak lekarz powiedział, że to nic złego. Do dyspozycji mam:
-Ekspander
-Hantle: 2x gryf(1kg), 4x obciążniki(2,5kg), 4x obciążniki(1,5kg)
-Ściskacz z regulacją(20-40kg)
-Drążek do zwisu
-Prosta ławeczka

Zależy mi głównie na górnej części ciała. Z GÓRY ZAZNACZAM, ŻE NIE KORZYSTAM Z ŻADNYCH SUPLEMENTÓW. Jestem w trakcie wykonywania ABS II. Najbardziej mi zależy na bicepsie, przedramieniu, klatce piersiowej i górnej części pleców. Chciałbym również zredukować masę tłuszczową w dolnej części brzucha. Mam w planie zwiększyć masę mięśni ćwiczeniami z programu ABS, a potem wyrzeźbić A6W(nie wiem czy to prawda, ale poradził mi to starszy kolega który wyrzeźbił całkiem ładny "kaloryfer"). Z góry dziękuję wszystkim za pomoc. W razie ewentualnych pytań proszę piszcie na maila: [email protected]. Skrzynkę sprawdzam raz na dzień głównie wieczorem. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Drążek do zwisu

drążek to jest do podciągania a nie wiszenia na nim

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Wiem, że drążek jest do podciągania. Tylko, ten służy mojemu tacie do zwisów bo ma problemy z kręgosłupem, a jest dość wysoki bo ma 196 cm więc drążek jest prawie przy samym suficie i nie da się na nim podciągać, no chyba, że ktoś nie boi się walić głową o sufit ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zawsze możesz się podciagać, do brody, albo do czoła. To zdecydowanie lepsze, niż nic nie robienie.

Kup sobie rozporowy drążek koszt ~30zł.

Edit: Jeżeli po zapozniau się z podstawowymi tematami, masz jakieś pytania. Nie zakładaj nowych tematów. Tylko pisz tutaj.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-10-09 10:32:03

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Staram się podciągać najwyżej jak mogę ;) A co sądzisz o tych ćwiczeniach na brzuch? Dobrze zrobić najpierw ABS'a, a potem A6W? Przyniesie to dobry efekt czy powinienem może coś zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
rób normalny trening brzucha
a podciągaj sie tak wysoko jak sie da.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Co masz na myśli pod pojęciem "normalny"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A6W, to nie trening brzucha. Tylko bezsensowne jego katowanie.
Na brzuch rób, taki sam trening jak na każdą inna partię mięśniową. Czyli jedno ćwiczenie po 3-4 serie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Ok. Dzięki, ale mógłbyś mi w takim razie wysłać jakiegoś linka z przykładowymi ćwiczeniami na wszystkie partie mięśni brzucha? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
www.kulturystyka.pl/atlas

tam jest zakładka "brzuch". A także ćwiczenia na inne partie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławki Marbo pomoc ;-)

Następny temat

Trening "pod" szkołę oficerską

WHEY premium