SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 36
Cześć chciałbym się zapytać Was co kupić żeby w domu sobie ćwiczyć kwota 1000-1500 zl.
Mam 183 cm wzrotu i waga coś kolo 62-65kg, więc jestem chudy jak patyk, więc nie ma opcji, że pójde na siłownie.
Diete zamierzam wykupić, ale najpierw chce się dowiedzieć co musze kupić żeby cokolwiek w moim ciele urosło, bo można powiedzieć, że mam sylwetke jak u 13 letniej dziewczynki, chude nózki, rączki i cala sylwetka to jakas porazka, a dodam ze jestem od paru lat pełnoletni ;<

Z góry dziękuje i jak ktoś ma jakieś rady dla mnie to proszę pisać,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Przez praktycznie rok w delegacjach trenowałem w pokojach hotelowych z masą ciała ewentualnie w siłowni hotelowej jak była siłka, która nadawała się do czegokolwiek, bo zdarzały się i takie, że po wejściu na niektórych sprzętach był kurz i pajęczyny więc przypuszczam, że przez dłuższy okres czasu nie były nawet tykane. A początki miałem w piwnicy z jednym pożyczonym małym gryfem i jakieś 50kg obciążenia. Jak ktoś chce na prawdę trenować to zrobi wszystko żeby to robić a na prawdę da się sporo zrobić z minimalnym sprzętem lub zupełnie bez niego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33074 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Hej, szukaj okazji po OLX , idzie kupić dużo super sprzetu w dobrych cenach , jeśli natomiast nie masz czasu na polowanie i szukanie a masz gotówkę to śmiało w tej kwocie co opisałeś kupisz wszystko na start ( nawet nowe ) a reszte dokupisz z czasem.

Ławka regulowana ( regulacja skosów )
stojaki ( osobno dokładane , nie dospawane do lawki )
Gryf prosty 180 cm
2x małe sztangielki ( zwracaj uwagę aby wszystko miało ta samą średnice )
drążek wielofunkcyjny ( najlepszy jest do sufitu montowany )
Jakaś mata do ćwiczeń
Obciążenie ( na poczatek śmiało starczy ci 80 kg ( kupuj tylko żeliwne lub stalowe bo bitumiczne to kiepskie rozwiązanie ).Z poczatku dobrze mieć kilka talerzy o małych cięzarach bo łatwiej progresować i dokładać niż jak masz głownie talerze 5 i 10 kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
To co wypisał Ci monkey22 to taki fajny zestaw, na którym zrobisz wszystko warto jednak poszukać używek bo sporo kasy można zaoszczędzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
najważniejsze to gryfy i obciazenie, z tym już zrobisz podstawowe ćwiczenia na wsyztskie paertie mięśniowe
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 36
https://allegro.pl/oferta/zestaw-91-kg-lawka-sztanga-obciazenia-gryfy-hantle-7209437622?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_siłownia_fitness&ev_adgr=Siłownia i fitness&gclid=EAIaIQobChMIo8TczcyU4wIVTNOyCh1TJQmFEAQYASABEgJ9xvD_BwE

Takie coś zda test?
Dodam tylko, że to ma być na początek, jak juz będe wyglądał lepiej to będzie już siłownia, ale aktualnie to chcialbym w domu,


Zmieniony przez - trynd11 w dniu 2019-07-01 22:55:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
Trynd tez chce zaczac i chcialem kupic ten sam komplet :) https://be-active.pl/product-pol-46-Zestaw-do-cwiczen-156kg-z-laweczka-treningowa-PH-2132-sztanga-prosta-180-cm-gryfem-120-cm-lamanym-zestawem-obciazen-120-kg-i-hantlami.html  Na tej stronie jest pare zlotkow tanszy tak samo dostawa


Zmieniony przez - Balwanek93 w dniu 2019-07-01 23:01:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 36
Dzieki, teraz czy warto czy lepiej dolożyć i kupic coś lepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
Tego to nie wiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33074 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Słabe te zestawy , ogólnie można stwierdzić ze badziewo i szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
monkey a co bys polecil w tej cenie ? Laweczka koniecznie skladana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Generalnie te uniwersalne, wielofunkcyjne ławki są do niczego. Tego sprzętu do rozpiętek nie użyjesz bo to jest za krótkido użytku, po drugie to do prostowania i uginania nóg też jest słabe.
Powinieneś skupić się na tym aby kupić sobie ławkę regulowaną, do tego sztanga jedna wystarczy 180cm, hantle regulowane i obciążenie. Oczywiście idealną sytuacją jest jak masz jeszcze drążek do podciągania i stojaki do wykonywania przysiadów to są z reguły takie podstawy, które oczywiście można później rozbudowywać o dodatkowe elementy.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o ćwiczenia redukcyjne

Następny temat

Progresja w podciąganiu i ocena planu

WHEY premium