SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening uzupełniający sw

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
Czy taki rozkład może być

pon FBW
wt 11:00 sw 22:00 hiit
sr FBW
cz 11:00 sw 22:00 hiit
pt FBW
sob 11:00 sw 22:00 hiit

Czy to nie za dużo ? Kupił bym coś na szybszą regeneracje mięśni.

Jeśli to za dużo mógłby ktoś zaproponować inny rozkład byłbym bardzo wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Musisz zdecydowac, albo wóz albo przewóz. Taki plan jako podałeś jest bez sensu, nie mówiąc już o treningu o 22. Przemyśl to na spokojnie jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
W takim razie postawie na kondycje dzięki niej będę mógł mieć intensywniejsze treningi, więc więcej się nauczę.

Dziękuje za odpowiedzi

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Moim zdaniem Sw i samo FBW by starczyło, na SW się pewnie dużo wymęczysz a trening o 22 to nie jest zbyt dobre wyjście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
A może kupić suple na jeden cykl, żeby w 1,5 miecha doszło te 7 kg i potem to aby utrzymywać i zająć się kondycją ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Nie wiem czy nałapiesz tyle KG w 1,5 miecha przy takiej liczbie treningów Sw też robi swoje, ja bym kupił może jakiegoś gainera chociaż w sumie nie wydawałbym na to kasy tylko skupił się na dobrej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
Z kasą nie ma u mnie w tym momencie problemu.
Co do supli to kupił bym cały zestaw od razu + odpowiednia dieta to powinno dać rade zrobić te 7 kg mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
No ale ja bym nie przesadzał z tym cyklem bo i tak na początku wszystko ładnie leci nawet bez supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466
Przy okazji ja zapytam- co najlepiej wykonywać na SIŁĘ uderzenia i siłę w będąc w parterze(przykład mma). nie chodzić na siłownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ni chu nie wiem poco szesnastolateklatek ma robić masę?
Za 10 lat będzie ważył 10-15 kg więcej bez siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

30 lat kończy dziś Dawid Kostecki!

Następny temat

problem z 'równowagą'

WHEY premium