SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pytanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam pytanie bo robie Sb trening 2 dniowy poniewaz mam jeszcze treningi koszykowki w tygodniu i mam pytanie czy mg cwiczyc w domu nogi i brzuch potrem zjesc banana[moze jakies bialko?] a potem isc na siłowniei juz 30 min po treningu wczesniejszym trenowac ? Bo siłownie mam tylko godzine i nie zdąże zrobić wszystkich parti miesni...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To ja nie wiem jak te nogi w domu trenujesz, jak masz sprzet do treningu nóg (sztanga) to spokojnie też inne partię mozesz w domu robić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69
Przysiady ,wznosy łydek na krześle ,ćwierć skoki, podskoki zmieniając noge na krześle. Ale mg tak robić czy nie moge ? bo raczej nie mam innej możliwośći...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A z czym te przysiady robisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69
Z własnym cięzarem waże 84 kg a mam 175 cm wzrostu więc raczej powinno starczyć a robie na 2 sposoby mając nogi szeroko i na szerokości barków co powinno pod innym kątem wykształcić mięśnie. A co do tego mojego pytania to moge zjeść posiłek przedtreningowy potrm zrobić trening i potem może troche bialka i banana i znowu trening normalny ? bo wydaje mi się że nie ma przeciwskazań żadnych ponieważ nie oddzielam od Sb żadnych ważnych grup mieśniowych tylko robie nogi z brzuchem i plecy z bicepsem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To jak przysiady robisz z cięzarem własnego ciała to nóg prawie nie trenujesz, to tak jakbyś na biceps robił uginanie bez hantli, siady trzeba robić z obciążeniem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69
Czyli mam brać np. cieżar w ręce i wtedy robić tak ? albo założyć Sb pas z obciązeniami ? I co z tym treningiem moge go rozłozyc tak jakby na 2 czesci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak zrobisz z obciążeniem to ok, poza tym w godzinę da się zrobić trening np FBW.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Przeskakiwanie" w kolanach.

Następny temat

tenis

WHEY premium