SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening początkującego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 996
Witam, prosiłbym o fachową poradę. Chciałbym troche przypakować, a nie mam w pobliżu siłowni. Chciałbym trening w warunkach domowych na siłe, biceps, nogi i brzuch. Na razie mój trening ogranicza się do przysiadów pompek 15 i kilka serii zależy ile mi się chce, stanie na palcach, podskoki [ nie wiem czy to cos daje, swiezak jestem;)] i jeszcze wymyśliłem [nie mam sztangi, hantli] wyciskanie paukuję pełny plecak ksiązek z 8 kg waży albo wiecej i wyciskam. Nie wiem czy to mądre, ale prosze o ocenę i ułożenie jakiegoś planu co ile i kiedy. Czy po takim treningu przybędzie mi coś masy? i ewentualnie jakie inne cwiczenia moge wykonywać? drązek mogę załatwić.

Dodam, że mam 16 lat 184cm i 65kg wagi. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nieźle jesteś wychudzony ;p

Plan ćwiczeń:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html

Do tego warto byłoby zadbać o porządne jedzenie, bo patrząc na wagę i wzrost, jesteś strasznie wychudzony :/
Pierś z kuraka, ryż, kasza gryczana, ryby, warzywa, owoce itp.

Powodzenia. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 996
To jest właśnie dziwne, że jestem wychodzony, a postawę mam całkiem niezłą, chodzi głównie o klatke i ramiona. Dużo osób się mnie pyta czy coś pakuje, a ja w sumie nic nie ćwicze, czasem może jakieś pompki i takie cw. jak pisałem wczesniej i dzięki za link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 996
Czy a6w jest dobre? i czy warto to trenowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
NIE, A6W nie jest dobrym treningiem partii mięśniowych brzucha więc odpuść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Albo system O.Lafay'a .A co do brzucha możesz spróbować ABS II

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 996
a jaki trening na mase polecacie i diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening masz w linku od Venc1Lq - od czegos trzeba zaczac. Dieta - dzial Odzywianie sie klania (w postach podwieszonych kopalnia informacji).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 996
Jeszcze jedno mam pytanie, dużo osób mówi o Treningu metodą Oliviera Lafaya, ale gdzie mogę znaleźć ćwiczenia z tego systemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 996
Tak jak mowilem, duzo sie o tym mowi ale to co mi wyslales to tylko reklama, brak cwiczen;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Butcher43 trening Lafaya

Następny temat

Coś zamiast drążka

WHEY premium