SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening początkującego, klatka piersiowa,dieta

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, chciałbym rozbudować klatkę piersiową nie chodzi mi o klatę jak pudzian tylko do takiego stanu aż sam sobie będe sie podobał i nie będe wstydził pokazać się gdzie kolwiek bez koszulki. Chciałbym rozbudować przy tym również troche barki ponieważ mam strasznie wystające obojczyki(tak jestem chudy) co powinienem robić w domu? Robie pompki już około 3 tygodnie(codziennie 60-120,na początku ledwo co w jednej seri 10 robiłem teraz potrafie i 40-50. od sierpnia zaczynam siłownie. dodam że nie mam żadnych znaczących sprzętów w domu , jedyne to 2 hantelki po 1.5 kg ehh.
Wiek:15 l.
Wzrost:186 cm
Waga:72 kg
jakaś dieta? poczytałem troche i wiem ze powinienem jeść więcej białka,węgli, OK. Ale to znaczy że powinienem ograniczyć a dodać do swojego jadłospisu co? Na początek odstawiam jasne pieczywo,cole, mcdonald i inne świńskie gówna. Na szczęscie codziennie po szkole mam ciepły obiad z nie małą porcją witamin. Często jem ryż, mięsa, warzywa. Może zakupić jakieś proteinki czy coś w tym stylu.:)
Czekam na odpowiedzi!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeść: Zdrowo i dużo. Tematy podwieszone w dziale odżywienie.
Ćwiczenia: Tematy podwieszone w tym dziale.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1608
dobij wage do 85 kg przy 3 treningach tygodniowo to bedziesz wygladal normalnie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
klatka barki...
a jak już zdejmiesz tę koszulkę to z tyłu chcesz wyglądac jakbyć w ogóle nigdy nic nie ćwiczył?

no i czemu od sierpnia siłownia a nie od teraz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
bardzo bym chciał dobić wage do 85 ale to nie jest takie łatwe jak myślisz bo jem za kilku :)
dzięki za konkretne wypowiedzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
siłownia od sierpnia dopiero bo: niedługo wakacje wyjeżdżam w lipcu szkoda kasy na razie na treningi a chce kupić karnet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Nie zadałeś konretnego pytania to nie ma konkretnych odpowiedzi. Zobacz trening dla początkujących w tematach podwieszonych.
Co do diety to zajrzyj do działu Odżywianie.

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2013-06-18 00:35:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
to przeczytaj jeszcze raz ten post skoro nie ma dla ciebie tam pytań .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
to przeczytaj jeszcze raz ten post skoro nie ma dla ciebie tam pytań .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
To Ty poczytaj trochę, wszystko o co pytasz już było wałkowane 12319840913 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1608
ihi ihi po co lepiej temat zalozyc.nie dlugo beda tematy ile to jest 2+2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
norberts1997
to przeczytaj jeszcze raz ten post skoro nie ma dla ciebie tam pytań .



Proponowałbym jednak trochę samokrytyki. I zasada "skoro 10 na 10 się ze mną nie zgadza/odpowiada ironicznie/drwi (wybór dowolny), to może faktycznie to ja nie mam racji?" - byłaby tu na miejscu

Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-06-18 19:33:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia przed wizytą w górach

Następny temat

Trening - korpus

WHEY premium