SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ninja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581


Wiem ze byl juz taki temat. Ale trudno mi cwiczyc od urodzenia skoro mam juz prawie 20 lat.I rzecz jasna nie ludze sie ze bede kiedys posiadal umiejetnosci prawdziwego ninja , ale napiszcie jak Wy cwiczycie. Ciche poruszanie sie itp. Jakiego sprzetu (wlasniej roboty) urzywacie. Ja osobiscie jestem w trakcie robienia takich bucikow.
Czekam na wasze odpowiedzi. A jesli taki post naprawde juz byl , to prosze go poprostu usunac

" Kiedy myślą, że jesteś blisko, bądź daleko.
Kiedy myślą, że jesteś daleko, bądź blisko. " - Sun Tsu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Było o tym troche postów. Skorzystaj z wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie do autora postu - czemu chcesz sie szkolic na zabójce?? moglbys mnie oswiecic?? po co Ci przedmioty ktorych uzywali zabojcy??
trenowalem karate przez xx lat(powiedzmy polowe tego co Ty zyjesz) i treningi karate czy tez innych sztuk walki mozna traktowac wieloplaszczyznowo - sport, rozrywka, samoobrona itd itd. ale po jakiego grzyba uczyc sie jak byc platym zabojca?? robic sobie buty do bezszelestnego poruszania sie, moze i w piwnicy robisz proszek zeby oslepic "przeciwnikow"???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
Widzisz Lttiger. Ninja to nie byli tylko platni zabojcy, to byli zwiadowcy. Mnie nie interesuje zabijanie, nie potrafie wytlumaczyc po co to robie.
Tak samo , jak wytlumaczyc , dlaczego ktos trenuje strzelanie. Zeby trafic do tarczy , ale "po jakiego grzyba" ? Jakos mnie kreci umiejetnosc cichego poruszania , wejscia gdzies nie zauwazonym. To tez adrenalina o ktorej pisales.A przedmioty ktorych oni uzywali. Faktycznie robilem proszek do oslepienia przeciwnika . Broni raczej nie robie , bo jak juz pisalem nie chodzi o zabijanie. Co do karate , to tez trenowalem jakis czas (1.5 roku) oyame , ale to nie jest to samo. I nie uwazajcie mnie prosze za swira ktory sie za duzo filmow na ogladal.

" Kiedy myślą, że jesteś blisko, bądź daleko.
Kiedy myślą, że jesteś daleko, bądź blisko. " - Sun Tsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
O my god

Ile masz lat

15? Trafiłem? No comments.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2004-10-23 11:25:01
1

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
za duzo filmow sie naogladales
ps. ten topic to jakis zart ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
mam pytanie do kolegi.. a dokad to chcesz sie zakradac cichutko i niezauwazalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
pewnie do jakiejs panienki ktora sie mu spodobala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
Ciekawe bylo wykradanie doroslym harcerzom proporcow .Pilnuja go , gadaja sobie , chwila nie uwagi , i sztandaru nie ma .
A teraz , hmm ... Traktujecie mnie lekcewazaco , wiec chyba przestane sie wypowiadac na ten temat

" Kiedy myślą, że jesteś blisko, bądź daleko.
Kiedy myślą, że jesteś daleko, bądź blisko. " - Sun Tsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2135
Hej Onimislash, czy twoje ulubione danie to może pizza ? A tak na marginesie to podobno ja miałem mieć dziwne zainteresowania bo Judo trenuję...

Zmieniony przez - Kenji_82 w dniu 2004-10-24 01:18:41

Wolę być starą dupą niż młodym dupkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
Kenji_82 - pizza nie jest moim ulubionym jedzeniem , i nie jestem tez zolwiem
2

" Kiedy myślą, że jesteś blisko, bądź daleko.
Kiedy myślą, że jesteś daleko, bądź blisko. " - Sun Tsu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Combat56 Film szkoleniowy

Następny temat

Chciał bym zacząć coś trenować

WHEY premium