SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbę dla kobiety

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witam serdecznie. Jestem kobietą mam 1,7m wzrostu i ważę 55kg. Waga w zasadzie mi odpowiada tylko chciałabym popracować nad rzeźbą brzucha, ud i ramion. Czy pomoglibyście mi opracować jakiś trening w domowych warunkach na rzeźbę tych partii ciała?. Z góry wielkie dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Wydaje mi się, że ten artykuł być może Ci się przyda:
https://www.sfd.pl/[art]_Plany_treningów_i_ćwiczenia_z_piłką_swiss_ball_i_hantelkami_nie_tylko-t438773.html 

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Niestety nie mam warunków do zabawy z piłką więc niestety muszę odrzucić ten plan treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
to może poprostu a6w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
przy a6w trenujesz tylko brzuch , możesz robić a6w, ale zostają jeszcze uda i ramiona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
xyz86 prosiła o trening na rzeźbę brzucha, ud i ramion, a rzeźba to nic innego jak spalenie tkanki tłuszczowej w obrębie mięśni, każdy to wie, ale nie każdy wie, że miejscowe spalenie tłuszczu jest NIEMOŻLIWE. Jeśli sie spala tłuszcz to ogólnie z całego organizmu, o którym mówi nam bf organizmu. Więc mówiąc w dużym skrócie a6w to dla mnie taki zestaw ćwiczeń ukierunkowany na spalenie tłuszczu, czyli ogólnie na rzeźbe (całego ciała) a nie tylko na rzeźbe brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój plan ćwiczeń

Następny temat

Prosze o skorygowanie treningu domowego

WHEY premium