SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase, prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 397
Witam wszystkich. Mam 18 lat. Mam 185 cm wzrostu i waze 81 kg. Interesuje mnie jakis solidny trening na mase. Do dyspozycji mam cały sprzet na siłowni(ławki poziome, skośne, hantelki od 2-30kg, wyciagi, maszyny, bieznie, rowerki i wiele inny urzadzeń. Cwicze juz od 10 miesiecy. Gdy zaczynałem treningi ważyłem zaledwie 75kg ale dzeiki treningowi i solidnej diecie waga skoczyła do 81 kg. Trenuje 4-5 razy w tygodniu.
Poniedziałek: biceps 12,10,8 na gryfie łamanym; hantelki 12,10,8 i modlitewnik 12,10,8 nogi: przysiady ze sztanga 12,10,8,8 Wtorek: triceps: francuskie wyciskanie 10,8,8; sciaganie wyciagu 12,10,8,8 plecy: podciaganie na drazku 8,8,8; sciaganie wyciagu za kark 8,8,8; przyciaganie ciezaru do klatki 12,10,8 Środa-dzien wolny Czwartek barki: wyciskanie zza karku 10,8,8; przyciaganie ciezary na wysokosc brody 8,8,8 i hantelki 8,8,8 miesnie brzucha: scyzoryko 10,10,10 i brzuszki na skosie 10,10,10 Piątek klatka: ławka pozioma 10,8,8 skos 10,8,8 i hantelki 10,8,8. Prosze o pomoc w kwestii treningu. Z góry dziekuje Kriss_r6

niemozliwe to potenciał mozliwosci

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3039
masz tu linka z info jak ułożyć sobie plan https://www.sfd.pl/temat214525/
i jeszcze jeden tylko tu w wypowiedziach jest trening na mase zaproponowany przez michaila, sam zobacz https://www.sfd.pl/temat215768/
jakby to niepomogło to czekaj może jeszcze się kto odezwie i pomorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
jezeli robisz trening na mase to rob malo powtorzen duzymi ciezarami odpoczynek miedzy kolejnymi seriami to ok.2-3 min jezeli robisz progresje (najlepiej 10-8-6-4 w seriach) to pamietaj ze 4 serio zaluz sobie taki ciezar zeby podniesc go maks. 2 razy a kolejne 2 powt. zeby pomogl ci kolega. co do samego treningu najlepiej rob 2 partie jednego dnia np.
PON.-KLATA
WT.- BICEPS-TRICEPS
SR-WOLNE
CZW- BARKI I KAPTURY
PT-PLECY I NOGI
Co do samych cwiczen nie rob ich wiecej niz 4 na kazda partie miesni.
jak bys nie wiedzial jakie robic cwiczenia na dana partie miesni zajzyj na www.kulturystyka.pl/atlas 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7676
jezeli robisz trening na mase to rob malo powtorzen duzymi ciezarami odpoczynek miedzy kolejnymi seriami to ok.2-3 min jezeli robisz progresje (najlepiej 10-8-6-4 w seriach) to pamietaj ze 4 serio zaluz sobie taki ciezar zeby podniesc go maks. 2 razy a kolejne 2 powt. zeby pomogl ci kolega. co do samego treningu najlepiej rob 2 partie jednego dnia np.
PON.-KLATA
WT.- BICEPS-TRICEPS
SR-WOLNE
CZW- BARKI I KAPTURY
PT-PLECY I NOGI ->
TAKIMI PORADAMI WPROWADZASZ W BLAD NIESWIADOMEGO UZYTKOWNIKA NAPISALES BZDURKI, BEZ URAZY, ALE SKRAJNYM IDIO... JEST JUZ PIERWSZE ZDANIE. nAJPIERW ZASYMILUJ PODSTAWY A POTEM DORADZAJ!!
co do autora postu to poczytaj podiweszone posty, uzyj wyszukiwarki a nastepnie sprobuj sklecic jakis sensowny trening po uprzedniej lekturze a nastepnie daj go do sprawdzenia

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
admiral sorry ale raczej wiem co pisze robilem ten trening i mialem duze przyrosty (w przeciagu 7 miesiecy uroslo mi w bicu 7cm i podnosze o 60 kg wiecej na klate) . A co ty uwazasz ze trning na mase robi sie malymi ciezarami po duzo powtorzen :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
sokolocki ->> jakimi sterydami sie wspomagales?? tylko nie pisz ze na sucho

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
jechalem na samej kreatynie (i z reszta to byl blad bo nie kupilem se do niej dextroxy itp.). Po prostu jestem silny genetycznie i ci powiem ze nie ty piuerwszy zadales to pytanie czesto ludzie na silowni sie pytaja mnie co biore :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
nie no w 7 miecho 7cm w bicku i 60kg wiecej w wyciskaniu to wg mozna tylko dzieki sterydom osiagnac ale skoro osiagnales to dzieki kreatynie to pogratulowac

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Michaila

Następny temat

Z CZYM ROBIC KLATE

WHEY premium