SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę mięśniową

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1828
refik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1828
Poszukałem na forum serie i powtórzenia i wyszło mi takie coś

Nogi: Przysiady z sztangą na barkach 4 serie po 10 powtorzen
Plecy: RDL 4 serie po 8 powtorzen
Klatka: Wyciskanie sztangi na lawce poziomej 4 serie po 6-6-5-4 powtorzen
Barki: Wiosłowanie sztangą 4 serie po 12-10-8-8 powtorzen
Triceps: Wyciskanie żołnierskie sztanga 4 serie po 12-10-8-8 powtorzen
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 3 serie po 10 powtórzeń

Dobry ten plan będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Statyczny

Jak to zobaczyłem to mi rece opadły

Nogi:
Plecy:
Klatka:
Barki:
Triceps:
Biceps

do czego ci te oznaczenia to FBW każde z tych ćwiczen angazuje max parti i stawów do pracy.

wyciskanie zołnierskie - na triceps to wyciskanie sztangi sprzed głowy stojac.

Dostałeś gotowy plan dostałeś zakres powtórzeń na którym powinneś pracować wiec OCB???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1828
O to biega ze nie mam pojecia co i jak.Wkleiłem trochę tych planow juz i co bym nie wkleił to zawsze przyczepka do mnie jest ze lipa i bezsensu plan a jak chcialem gotowca to dostalem link z roznymi planami i tak bez konca.Czy mogłbyś mi wkleic gotowca z seriami i powtórzeniami i zakończymy w końcu ten temat ok?

Dla mnie to co ty mi wtedy napisałeś bylo zbyt ogolnie wiec napisałem z tym wyciskaniem żołnierskim i tyle.Tez mi cos nie pasowało ale złożyłem to jakos i napisałem ten plan a ze lipa to cóż ;D

Zmieniony przez - Statyczny w dniu 2011-12-28 20:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Statyczny

Posłuchaj ja swoje plan konsultuje z ludzmi ktorzy wiedza wiecej i wieksze dosiwadczenie maja , ty nie potrafisz układac planów wiec bierzesz gotowca uniwersalnego i przykladasz sie do jedzenie i wypoczynku to twoja rola .

przysiad 3
RDL 3
Wyciskanie 3
wiosłowanie 3
wycisk żołnierski 3
drązek 3x max

zakres 10-12 juz pisałem o tym

do każdej seri rozgrzewka sam gryf .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
Ja sam początkujący jestem i powiem Ci, że dla mnie super na start była metoda body bulding Joe Weidera(wolno machasz). Nie duży ciężar na początek, można obyć się z techniką, trening typowo na masę, a na starcie siła i tak idzie.
Ze mnie się śmiali jak 35kg robiłem na klatę serie ale efekt był taki jak chciałem, a tylko to się liczy.
Do tego uważaj na kręgosłup bo ja się zajarałem przyrostami blisko CM zacząłem wiosłowanie itp. z 2 tygle i mnie napieprzają teraz plecy.
Pij też browara bo to ściema, że nic nie idzie jak pijesz :P

POZDRO !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
RikiNR

Proszę cię, zastanów się co piszesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326



Fajne zwierzenia jak masz chec na wiecej jest temat SPAM .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
Dla kogoś kto chce zacząć machać to co napisałem jest ok nie czaje o co Wam chodzi...

Body bulding - masa,siła pójdzie, jak się trzymasz ciężarów kontuzji nie będzie, potem lecisz dynamicznie kolejny cykl co daje bardzo duży szok dla mięśni i na 3,5 miecha (licząc z 2 tygle lżejszego treningu między cyklami) bardzo fajny trening.
A dobór ćwiczeń to kulturystyka.pl żeby trening 1:30-2h, jeden cykl bardziej na hantlach, drugi bardziej sztanga i jazdaaaa

Pić piwo można napisałem, żeby się gość przez tydzień nie zadręczał jak ja i sobie odmawiał :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Weider pisał pod publikę.

Body bulding - masa,siła pójdzie, jak się trzymasz ciężarów kontuzji nie będzie

Masa i siła idą na początku nawet przy najdurniejszym planie i diecie.

Kontuzja nie wynika tylko z duzych cięzarów.


A dobór ćwiczeń to kulturystyka.pl żeby trening 1:30-2h, jeden cykl bardziej na hantlach, drugi bardziej sztanga i jazdaaaa


Co ty tyle czasu robisz na siłowni ? Dobry trening trwa 20-30 minut.

Pić piwo można napisałem, żeby się gość przez tydzień nie zadręczał jak ja i sobie odmawiał :P


Owszem, zgadzam się bo nie przygotowywuje się do zawodów itp. ale też nie nalezy przesadzać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

'Trejning' -> 4 powody przez które nie robisz progresu.

Następny temat

Pompki przetrenowanie?

WHEY premium