SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening mięśni od zera początkujący

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Dość użalania sie nad soba. Od gadania mi biceps nie urośnie. Nie ważne czy w klubie, czy w domu muszę trenowac. Tak czy inaczej panowie zaczynam ostry trening. Może coś ze mnie(koleś, który robi tylko 15 pompek) będzie. Wszystkim dziekuje za cenne rady i wskazówki. Trzymajcie się. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Właśnie dość użalania się nad sobą...mieszkasz tylko 12 kilometrów od Kielc.W Kielcach masz dobry klub Muay Thai.Może pomyślał byś nad tym ?? Bo tak naprawdę nie ma co świrować z ćwiczeniem w domu.Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to pisz

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2008-11-27 18:35:46

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Thai-Mati - Trenujesz Muay Thai ?
Opyla się to ćwiczyć.
PS A ten klub w CK to na prawdę dobry. Słyszałem o nim opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Już po. Niestety dostałem. Cała morda rozkwaszona. Jak ja sie ludziom na oczy pokaże?
Na klub mnie nie stać 70 zł miesięcznie to za dużo.
Jest jeszcze jakis dobry klub w kielcach ??

Proszę WAS bardo o odpowiedź. Będę wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Taniej raczej nie znajdziesz, u mnie jest o wiele drożej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Ile ty płacisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Ja płacę 80zł za 3 treningi w tyg. co czyni ten klub najtańszym w Gdańsku W innych klubach ceny są nawet po 130zł za 2 treningi w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
To rzeczywiście drogo. Ale co tam. Już zbieram kase. Chociaż kilka miesięcy musze potreować. 3m się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Ja też mam 15 lat i miałem podobną sytuacje, myślałem sobie pójdę na siłownie i będę taki super i każdemu dowalę. Ale szybko okazało się że to nic mi nie dało. Zacząłem ćwiczyć boks, z osobą która ćwiczyła bardzo duży okres życia. Załapałem podstawy, kupiłem worek ćwiczyłem w domu, ale na siłownie chodziłem cały czas i chodzę. Na siłowni wyrobiłem siłę, a na treningach technikę. Jak to połączyłem to role się odwróciły. Nie jestem fanatykiem bicia się na ulicy, ale jak mus to mus. A tacy przeciwnicy na ulicy to nie przeciwnicy, po pierwszym ciosie albo leży i płacze ze mu ząb wyleciał, albo spier...., no czasem się zdarza że traci przytomność. Ale musisz się nauczyć obrywać , bo jak tak dostaniesz na ulicy to spanikujesz. Z mojej strony to tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yiquan - 2 godziny video z seminarium

Następny temat

Jak zbic opuchlizne z nosa ?

WHEY premium