SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dzielony

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
5 dniowy to bardzo dobra opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
No bo mogę poświęcić tyle dni ile chcę nad dążeniem do swojego ideału bo siłownię mam u siebie.

Zaczynam czytać na ten temat teraz.
Skończę swój makrocykl HST, roztrenowanie i zacznę pewnie już Split.

Dziś prawdopodobnie podeślę tutaj swoje wypociny nad planem lub wkleję do odpowiedniego tematu

Tak myślę jak by to pogodzić. Bo chciałbym też na treningi Tajskiego Boksu wrócić tak z 2x tygodniu. Przy 5 dniowym i 4 dniowym jest to zbytnio utrudnione.

Zastanawiam się nad rozwiązanie 3 dniowym

Dokładnie nie wiem jeszcze jak to będzie z tajskim boksem, ale zastanawiam się nad tym też jak to rozplanować jak jednak bym chciał wrócić na tajski

Zmieniony przez - Mandel w dniu 2012-07-10 17:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
Mam dylemat czy 4 dniowy czy lepiej w 5 dniowy się ładować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
5, zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
j.w 5 będzie lepszym rozwiązaniem

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
Jak proponujecie rozłożyć partie na poszczególne dni bo z lekko mam problem jak to połączyć żeby wszystko działało jak najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ty znasz swoje ciało najlepiej,więc sam powinieneś wiedzieć jakie połączenie będzie najbardziej odpowiadało twoim oczekiwaniom.

A rozkładów jest naprawdę multum.Pierwszy z brzegu:

klatka
nogi
ręce
off
grzbiet
barki
off

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
1 raz za Splita się biorę, przy hst nie było takich mieszań

Biorę się za układanie planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale chyba punktem wyjścia miał być niejako 4-ro dniowy push-pull czy inna forma ułożenia grup- tak przynajmniej zaproponował na początku Antoś i myślę, ze słusznie

myślę, ze ciekawym pomysłem mogłoby być rozpisanie takiego planu na 5 dni, a innowacja polegałaby chyba tylko na podzieleniu jednego dnia na pół, ew. mogłoby to uwzględniać więcej ćwiczeń, toteż musiały by być tam ujęte raczej grupy z niedociągnięciami...

obwód ud który podałeś jest prawdziwy[warto by w takim raczie znać procent tkanki tłuszczowej] czy jest to pomyłka?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-07-11 20:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
Nie, nie jest to pomyłka bo nie mogę kupić sobie spodni normalnych, więc nie chodzę w jeansach mam na koncie rozerwanych trochę spodenek,spodni itd.
Od dziecka spore nogi miałem.

Chciałem teraz zdjęcie zrobić ale coś mi aparat nie działa, znalazłem w sieci stare,nieaktualne zdjęcie z tamtego roku jakoś wrzesień? Ale jest bardzo z dupy i nie zbytnio oddaje wygląd ud. Trzymałem też wtedy wyższy bf. Od tamtej pory basenik w tygodniu i jakieś aero robiłem, teraz niższy bf mam. Widać lepiej kratę niż wtedy.
Nie ma światła i wyglądają jak balony i nie widać tych 71-2 cm tutaj ale tak żeby dowód był jeśli prosisz. Może jakbym wtedy nogawkę od środka wyżej podciągnął było by widać udo lepiej bo tak nogawka po ukosie.
http://storage.sfd.pl/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/ca9b4ea1bc9940a9ab8573fe00100e64.jpg

Jak już mówimy to łydkę mam koło 46cm ale mam grubą kostkę tutaj pod łydką(przez to łydka nie wygląda) i jak zakładam skarpetki z rana to muszę rozciągać bo mi stopa cierpnie , a za butami do nurkowania musiałem latać długo bo nie mogłem zapiąć żadnych do końca. Nawet jak ćwiczę łydki bo ostatnio dopiero zacząłem je robić jakoś to czuję bardziej że coś pod łydką sie głównie dzieje dlatego staram sie maksymalnie na palce włazić żeby brzuchaty po dupie dostał

Planowałem rozłożyć splita na 5 dni. Ogolnie jestem zielony w tym temacie i jestem otwarty na pomoc.
Ale też myślałem jak to pogodzić bo tak z 2 x tydzień może bym na tajski boks wrócił. to by jakieś 2 dni w tygodniu wolnego by sie przydały, ale jak z tym tajskim będzie nie wiem jeszcze ale pewnie wróce


Zmieniony przez - Mandel w dniu 2012-07-11 21:40:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak trenować nogi

Następny temat

Klatka Piersiowa prosze o fachowa pomoc

WHEY premium