SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora - opinie, porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

23

Waga

79

Wzrost

184

Cel treningowy

masa mięsniowa bez zalewania tłuszczem

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

piłka nożna , bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

brak

Dieta

białkowa

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

białko sojowe w małych ilosciach

Ostatnio przerabiany plan

własny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Witam Panowie.
Jako początkujący proszę o wyrozumiałosc. Chciałbym dowiedziec się czy warto kontynuowac mój trening, cos dodac, a moze całkowicie zmienic. Więc tak cwiczę w domu od 3 miesięcy na razie efekty zerowe. Obwód klatki piersiowej 101,5cm tyle co przed trzema miesiącami.
Waga 79
Wzrost 184
Moj trening to poniedziałek- pompki z plecakiem na plecach a w nim 6kg, pompki z nogami na stołku, z rekami na stołku i normalnie na podłodze, 15 powtorzen 9 serii. Środa- podnoszę plecak (6kg +zgrzewka wody w nim) stojac (cwiczenie na biceps) 15 powtorzen 6 serii, następnie unoszę do góry na wysokosc głowy cwiczac barki i kaptury 15 powtorzen, 6 serii. Sobota- podciąganie nachwytem. Kazdy trening staram sie wykonywac dokładnie, trening jest skonczony dopiero gdy jestem na tyle spompowany ze nie mam siły.
Dieta. Jesli chodzi o dietę to staram się jesc duzo białka (tunczyk, twarog, jajko), staram sie unikac pustych weglowodanow nie jem bialego pieczywa, slodyczy. Nie zaglebiam sie w to ile dostarczam organizmowi kalorii, ile białka, ile węgli itd poniewaz nie jestem na tyle zdeterminowany aby trzymac się az takiego rygoru.
Co byscie mi poradzili? Cel to powiększenie masy mięsniowej bez zalewania się tłuszczem, więc dieta na masę odpada. Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zaglądnij do działu Trening w domowych warunkach i zacznij ćwiczyć całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Tu masz parę propozycji:







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Push Pull do oceny

WHEY premium