SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny - pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 603
jezlei chodzi o gryf to nie mysl "posredni" tylko najlepiej kup taki ktory bedzie w 100% najlepszy do danego cwiczenia... bo tak to bedziesz mial gryf ktory nie bedzie w 100% odpowiedni do danej partii... zrobisz jedna partie dobrze a na innej sie pomęczysz-trudno takie zycie, nikt nie mowil ze bedzie latwo. a tak za pol roku czy kiedys dokupisz sobie drugi i bedziesz mial pelna silke w domu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Dobra, wymyśliłem takie coś:
Dni treningowe - Poniedziałek, środa, piątek i niedziela(w niedziele tylko brzuch bo tak mi akurat pasuje plan)

Poniedziałek:
- barki + kaptury
Środa
- plecy + biceps + brzuch
Piątek
- klatka + triceps
Niedziela
- brzuch

I teraz tak. Do dyspozycji w domu mam gryf, który aktualnie do mnie idzie i drążek. U kumpla leży atlas, wyjechał do Irlandi i powiedział ze moge sobie to wziąć wiec stoi już u mnie w pokoju. Wiem że to mało ale na więcej mnie nie stać, ostatnią kase wydałem na gryf i ciężary (razem 60kg)Da sie coś z tego ułożyć? Aha znalazłem dzisiaj hantel 7kg.
Aha no i podstawowe pytanie. Zależy mi bardzo na przedramieniu i spodobał mi sie trening Siłownika. Jednak wykonuje sie go codziennie. Moge sobie dołożyć do tego co tam napisałem przedramiona siedem dni w tyg?

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Ok coś tam sobie wybiore z tych ćwiczonek. Dodatkowo pożyczyczyłem dzisiaj od innego kumpla wioślarza, im więcej złomu tym większe urozmaicenie tylko o tym nie ma słowa w atlasie. Jakie partie ćwiczy sie przy wioślarzu? Plecy? No i co z tymi przedramionami? Ten temat nadaje sie bardziej do działu kompletnie zielonych bo nie mam o niczym pojęcia ale trudno. Pozdro i dzięki. Aha kolega wyżej dostałby soga za zainteresowanie ale już wyczerpałem limit w tym temacie. Pozdro

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
"Nogi mam dobrze zbudowane."
Podaj ile masz cm w udzie przy jakiej wadze i wzroście, to Tobie powiem, czy są dobrze zbudowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 540
kurde zablokowali mi konto(flash.bang):/
kamikaze jak juz rozpiszesz trening to daj do sprawdzenia...
opisz mi tego wioslarza... bo rozne widzialem i nie do konca wiem czy dobrze rozumiem o co chodzi

ból nie istnieje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
http://www.allegro.pl/item144231939_wioslarz_hms_z5210_promocja_cenowa_jakosc.html mam coś takiego, kumpel powiedział że nawet dobre ale trzeba długo na tym jechać. Zobaczymy, dzisiaj wrzuce tu plan i ocenicie.
Co do moich ud i łydek to nie wiem jak powinny wyglądać idealne nogi ale mi sie moje podobają i nie chce większych :) Chociaż może wrzuce do treningu w pon przysiady ze sztangą i ćwiczenia na atlasie, w końcu nic mnie to nie kosztuje. Pozdro

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 540
Hmm... Nie wiem, nie wypowiadam sie na temat tego wiosła-ja tam preferuje tradycyjne cwiczenia ze sztanga a nie jakies wiosla:)

ból nie istnieje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Teraz sobie rozpisuje ten plan tylko troche mało sprzętu mam na jakieś wielkie treningi. To powiedzicie mi dlaczego nie można trenować do maksymalnego zmęczenia mięśnia tylko np 12/10/8/8? Z tego co przeczytałem to np. braki lubią dużo powtórzeń i takimi seryjkami po 8 powtórzeń to niewiele sie zdziała. jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie. Z góry dzieki. No i podstawoewe pytanie jak walić te serie.

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Dobra mam coś takiego:

Biceps:
Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem
Podciąganie się na drążku do brody podchwytem

Przedramię:
Codzienny trening z piaskiem (od Siłownika)

Triceps:
Pompki z trójkątnym ułożeniem dłoni blisko siebie
Pompki na piąstkach blisko siebie
Pompki na krześle
Nie wiem jak to profesjonalnie nazwać ale opisze: chytam sztangietke nad głową z wyprostowanymi rękoma i zgina ręke do tyłu (takie ćwiczonko na trica w necie widziałem)

Plecy:
Wiosłowanie (ponoć dobre ale nie wiem jak powinno poprawnie wyglądać, mógłby ktoś przybliżyć?)
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku nachwytem

Nogi:
Przysiady ze sztangą na barkach
Wspięcia na palce stojąc (robić to z ciężarem?)
Ćwiczenie na nogi na atlasie

Klatka:
Rozpiętki
Wyciskanie
pompki szeroko tradycyjne
pompki szeroko z nogami na krześle

Kaptury:
Częściowy siłowy podrzut
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia
Wzruszania barkami

Barki:
Wyciskania na klatkę w szerokim chwycie
Wyciskanie na barki zza karku
Wyciskanie na barki sprzed głowy

Wiem że narazie to jest suchy plan bez seryjek ale mam z tym problem. Otóż ciekawi mnie ta progresja. Czyli w robiąc np 12/10/8/8 ustawiam tak cięzary żeby te np. 12 to był mój maks? Następnie żeby ten 8 to był mój maks itd? Pozdrawiam

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w a masa??

Następny temat

Pytanie.

WHEY premium