SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Nie zrozumiales o co mi chodzilo. Tak w jednym zdaniu oba sa tak samo dobre i tak samo skuteczne. Tylko trzeba wiedziec co i jak aby jedno i drugie spelnilo swoje zadanie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
edit: dubel

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-04-15 15:12:00

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
o,pełna zgoda

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
QUEBLO zaraz ten kolega od FBW wpadnie i napisze byś lepiej w wyszukiwarce poczytał, bo on nie ma czasu by Ci odpisywać - tyle się dowiedziałem wczoraj pytając go o to samo co Ty.

Na FBW tak samo można się przetrenować jak na splicie,
a co do zaniedbywania partii przy splicie- na FBW często tylne aktony barków przykładowo są pomijane.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-04-15 15:15:45

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
własnie widze ze kolega Bery89 dużo mówi o wyszukiwarce ale sam żadnych argumentów nie podaje...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-04-15 15:18:27

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Ano wszystko jasne. Co do przetrenowania na FBW pisalem w ktoryms poscie gdzie koniu ty sie udzieles wiec jak QUEBLO ujal , pelna zgoda. Klapki na oczach w tym sporcie i albo biale albo czarne nie wrozy cudow. Trzeba probowac i testowac co jest dla kogo. Tak pozatym nie kazdy tak mysli np temacie o klacie 2x tydzien godna podziwu dyskusja wciaz trwa

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Mam jeszcze jedno pytani: Jak Cwiczyłem przez te pare miesięcy tym Splitem to znaczy dwie partie mięśniowe dziennie mniej więcej jak w planie który dodałem to trening fbw nie będzie zbyt lekki. Bo jak cwiczyłem np. biceps to robiłem 3cw po 3 seriea teraz z fbw tylko 2wie serie czy to nie będzie zbyt mało dle mięsni ktore były przyzwyczajone do większej pracy na treningu ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masowanie - pomocy

Następny temat

FBW do poprawy i oceny

WHEY premium