SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 12-latka w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
kudi88 nie rób sobie jaj, bo chłopak który ma 12 lat jeszcze nie ma takiej filtracji danych i może pomyśleć, że to najlepsze rozwiązanie.

Do autora jak chcesz robić biceps dla lasek, to lepiej postaw sobie włosy na żel . . - podobny efekt

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
hehhe świrujee mlody poprostu za młody jesteś!
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Jaki za młody :> ... Chłopak powiem tyle idź na basen i próboj pływać na czas , kup sobie drążek i rob podciągania wszelkimi sposobami , Tylko powiem ci jedno nie ćwicz kur*** Codziennie bo dupe będziesz z tego mieć ćwicz co 2 dzień .. Mięśnie rosną nie podczas ćwiczenia tylko podczas odpoczynku.. Dobrze że zrobi sobie podstawy za tego wieku potem będzie szybko się rozwijać.. A co do hantli to się za nie jeszcze nie bierz bo to nie ten wiek...

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Jeśli pomogłem to plx sog :D.. Walcze o moderatora hehe :P .. No a tak przyokazji to basen rozwija świetnie klatke i barki. drążek plecy i biceps więc do dzieła :D

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
młody rób dużo ćwiceń z własnym ciężerem ciała
nie ćwiczy samego bicepsu
ja sam w tym wieku zaczynałem trening w doomu plus kyokushin i w 2 gimnazjum miałęm klate większą od koleżanek z klasy(niestety dalej jest większa od większości dziewczymn ode mnie z klasy )
podciągaj sie na drążku na 3 sposoby-szeroko do karku, szeroko do klaty i na wąska
rób pompki
przysiady
brzuchy
i tymi hantlami tez se możesz ćwiczyć ale bardzo ostrożnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 541
Benny Hill ja mam większą klatę niż większość dorosłych kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
Jeśli pomogłem to plx sog :D.. Walcze o moderatora hehe :P
no to daleka droga przed Tobą

Dajcie chłopakowi spokój, on nie ma motywacji. Przynajmniej ma neostrade

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
ADAMEK997-łącznie z tymi co w mocherze biegają do kościoła i mają cycki po pempek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 541
proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Ale w profilu ma niezły rekordzik ;>

Wyciskanie na barki (kg) 125
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

Prośba o Plan

WHEY premium