SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 12-latka w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Pojechałby do Prypeci i trenował
Albo zostałby rosyjskim naukowcem z nadzieją dostania się pod kopułę

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-03-25 12:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
-"Thx!Kupiłem sobie drążek!Ćwiczę i widzę efekty!Schudłem 2kg w ciągu tygodnia i biceps mi sie powiększył"
-"no może nie 2 kg ale 1 kg na pewno!Nie wierzysz nie wierz!Ja wiem swoje!"

hahaha chyba sobie jaja robisz.Prowokacja pewnie sądząc bo twoich wypowiedziach.Zal mi dzieci neo takich jak ty:)

_____RaDo_____

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Tzn. mi zdarzało się np. 5 mm w bicu przybrać przez tydzień, bo ja nabieram masy skokami(przez jakieś 2 tygodnie nic się nie dzieje, a potem w trzecim tygodniu skok masy i niektórych obwodów, dziwne jak cholera ale tak mam ), z tym że ja trzymam cały czas dietę i haruję jak wół na pakerni i młócę jednocześnie i bic i tric a nie sam bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
albo zle mierzysz(raz troche krzywo,raz prosto i potem wychodzi +5mm).pozatym mierzyc sie co tydzien to nie ma co,bo czego mozna oczekiwac po tygodniu:)

Zmieniony przez - Rado90 w dniu 2008-03-25 18:56:26

_____RaDo_____

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
POWIEDZIALEM nie wierzysz nie wierz nie podoba sie to wypad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ale ja serio mówię, że mi idzie skokami z niewiadomych przyczyn Chociaż powoli zaczyna się systematyzować i iść milimetr po milimetrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
siła statyczna [ta na którą sie pracuje na siłowni], a siła dynamiczna[ta z treningów sztuk walki] są 100 km od siebie.

a jak będziesz miał pajęczą sieć to powiedz, jak to zrobiłeś

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
Krzychu-95 patrzac po twoich wypowiedziach to nie wiem czy sie mam smiac czy plakac?

_____RaDo_____

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Gdy czytam twoje chcę mi sie popełnić "HARAKIRI"(jeżeli wiesz o czym mowie,a tak dla ulatwienia sprawdz w goglach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Ziomek troche poczekaj z tym pakowaniem bo sobie wiecej szkody narobisz niz cos sobie powiększysz...

Trening czyni Mistrza!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

Prośba o Plan

WHEY premium