SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening cardio - za pomocą nowinek technicznych

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 396
Otóż nigdy w sumie nie robiłem żadnego treningu cardio - jedynie co mam 3 godziny WF w szkole i to moje aeroby właśnie na tyle by się kończyły. Pomyślałem że jako posiadam konsolę PS3 - Mam kontrolery move i są tam różne gry typu tenis etc jak i również typowy Move Fitnes. Jakie macie zdanie na tego typu cardio i jego wykonanie, jak długo powinno trwać, czy zastąpi ono ćwiczenia w terenie :)... Głównie mi chodzi w sumie również o tłuszczyk na brzuszku. stąd te pytania;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 937
Zaczynałem bardzo podobnie gdyż od Kinect Nike Training na xbox 360 z wykorzystaniem sensora kinect. Gra daję naprawde niezły wycisk, z ps3 pewnie będzie podobnie. Tylko pamietaj żeby nie oszukiwać i ćwiczyć regularnie zgodnie z planem w grze. Ćwiczyłem z tym 3 miesiące i muszę powiedzieć że naprawdę widać efekty spokojnie zgubisz tłuszczyk na brzuchu. Jednak pamietaj że ćwiczenia przed tv nigdy nie zastąpią ruchu na świeżym powietrzu. Na jesienne,zimowe mroźne dni napewno nada się twoje ps3 i twoje dobre chęci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
kazdy ruch jest dobry ale juz nie przesadzalbym z tego typu konsolami , na dwór i pobiegac lub tabate zrobić , dodatkowo wazne jest tu odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 396
Wiadomo że nie ma co przesadzać ale zawsze chyba lepszy taki trening niż ból tyłka przy minus 20 :) o takie też odpowiedzi mi chodziło, czyli da się i za pomocą konsoli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Kinect jest ok ale jako zabawa, nie trening

zmiana kompozycji sylwetki i ogólnej przydatności sportowej raczej występują ale u osób starszych i otyłych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 396
No tak ale jak serduszko przyśpiesza to cardio się robi :) ? :)....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko na redukcji po treningu?

Następny temat

Sztuki Walki

WHEY premium