SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha, biceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Brzuch

Ćwiczyłem 8 m/cy brzuszki, potem przerzuciłem się na A6W, uzyskałem dzięki temu treningowi jedynie 2pak ... Teraz ćwiczę na siłowni m.in. 2 ćwiczenia na brzuch oto jakie:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch_pliki/image008.gif
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch_pliki/image011.gif

Te ćwiczenia wykonuję 20x i 4 serie, dodatkowo robię ABS2 poziom 1. Czy te ćwiczenia wystarczą na wyrzeźbienie kolejnego 4paka, czy muszę dołożyć dodatkowe?

Biceps

Od 6 m/cy robiłem zwykłe pompki, potem kolejne 2 m/ce pompki na krzesłach, z wąskim uchwytem rąk i nogi / ręce na krześle. Teraz (od miesiąca) przerzuciłem się na siłkę i tam ćwiczę wszystkie partie mięśni (nie obciążając kręgosłupa, gdyż mam 14 lat). Robię tam modlitewnik, ćwiczenia ze sztangą w pozycji stojącej, hantle.

Problem!

Mam 35cm w bicku, i już mi nie rośnie... Ładnie wygląda gdy go napnę, lecz gdy go nie napnę to nie widać go... Jakie ćwiczenia muszę wykonywać, aby zawsze był taki jak w spięciu?

Dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Młody_15

No wątpię... Patrząc na Twoje zdjęcia to jest powód do dumy...

PS. Nie przeciążam się ciężarami... xD

Zależy gdzie... Ja ćwiczę po pierwsze dla satysfakcji... A co, świat nie kończy się na 14-latkach ...

Ale nie rozumiem, dlaczego Wy odmawiacie tego... Nie jestem jakimś tam szkieletonem tylko dobrze zbudowanym chłopcem ...

Ważne!!

Ćwiczę teraz na wzmocnienie pod okiem fachowca, od września mam robić trening na masę. Czy ten trening w jakikolwiek sposób może spowodować miażdżycę kości?

Zmieniony przez - Hadesziom w dniu 2008-06-01 21:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eh... 14 lat i 35cm ?
Jeżeli to prawda to możesz mieć powód do dumy gdyż nie wielu w twoim wieku może pochwalić się takimi wymiarami.
14 lat i już siłownia ? Nie za szybko ?:< Ja polecałbym Ci ćwiczenia ogólnorozwojowe i trening domatora (do tego ew. możesz dorzucić ABSII). To będzie dobra podstawa na porządne ćwiczenia na siłowni za około 2 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Przyjacielu mlodo zaczales szalec no ale coz takie chore czasy. Nie bede tutaj swiata rozliczal. Trenowales tylko i wylacznie biceps? A reszta ciala? Biceps to malutka partia ktora jest czesto dodatkiem posrod pozostalych duzych partii. Pozatym patrzac na Twoje pytanie pojawia sie kwestia duzej niewiedzy odnosnie tego sportu.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj... Słyszałem, że może być miażdżyca kości ale nie robię ćwiczeń na kręgosłup... Każde ćwiczenie jest pod okiem fachowca . Jakieś 5 m/cy mam ogólno-rozwojówkę a potem na masę ;). Co do bica, ona ma tyle jak się zepnę... xD

Nie, w domu robiłem także brzuszki i tyle. Proszę o pomoc ...

Zmieniony przez - Hadesziom w dniu 2008-05-29 19:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
No to jeszcze raz. Czyli trenowales tylko bika i brzuch tak?

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, właśnie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś mi pomóc?

Zmieniony przez - Hadesziom w dniu 2008-05-31 16:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma tutaj specjalistów? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
No kolego co ja moge Ci innego doradzic jak zaczac trenowac cale cialo. Nie tylko bika i brzuch ale rowniez pozostale partie. Wejdz w dzial trening w domowych warunkach i masz tam gotowe plany w postach podwieszonych.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale mam do dyspozycji siłownię ... Trenuje całe ciało, ale chciałem się dowiedzieć czy na te w/w mięśnie trzeba dołożyć dodatkowe ćwiczenia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Gratuluje.

bo widze idziesz tak jak ja w twoim wieku tez mialem takie wymiary tyle ze ja zaczolem odrazu na silowni.. wiesz co teraz robie.. Mam cholernie wielkie rozstepy siedze w domu bo przez 2 lata chodzilem po lekarzach bo przesadzalem z obciazeniem. W tym wieku nie bierz tego tak powaznie traktuj to z dystansem bo nie wyjdziesz na tym dobrze organizm jaki jest taki jest.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anijaa/Dziennik/ ja wam pokaże!!!!

Następny temat

takie FBW...moze byc ?

WHEY premium