SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a efekty ? Co dalej?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
A więc tak 1 stycznia ważyłem około 100-105 kilo i miałem 175 centymetrów wzrostu.. ale się za siebie wziąłem i po 2 miesiącach zacząłem chodzić na siłownie 5x w tygodniu + 5 dni w tygodniu pompki,brzuszki.. w tej chwili mam 178 centymetrów ważę 68-70 kilo ;0 no super schudłem ale.. brzuch jest o wiele wiele mniejszy ale nadal jest i nie wiem czy to samo ciało czy raczej jakiś tłuszcz bym mógł schudnąć więcej ale to chyba przesada.. więc co radzicie? aby zgubić go do końca.. pół roku temu nie mogłem zrobić 1 pompki ani brzuszka teraz 5x w tyg robie 30x po 4 pompek i 25x po 4 brzuszków i 4x po 50 małych.. + siłownia nadal i zacząłem skakać na skakance ? ale czy to pomoże myślałem, że muszę pobiegać ale nie wiem czy to rozwiąże problem mam 16 lat a.. odżywiam się tak 2x sznytki razowego na śniadanie potem obiad i na kolacje 3x lub 2 razowego + jogurt jogobeli czasem 2 w między czasie i czasem jakieś owoce około 2h po obiedzie ?? co o tym wszystkim sądzicie jak zgubić ten brzuch;<

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 69

Wzrost: 178

Cel treningowy: Zgubić brzuch wyrobić jeszcze mięśnie

Staż treningowy na słowni: 4 miesiące

Uprawiane inne sporty: Pompki.. coraz więcej

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławeczka (full nogi,rozpiętki), sztangi,sztangielki

Dieta: 2x sznytki razowego rano potem obiad potem jogurt w między czasie czasem owoce jakieś potem 2/3 sznytki chleba razowego

Przeciwskaznania medyczne: Nie ma

Zażywane suplementy: Nie zażywam żadnych ale bym chętnie zaczną gdybym wiedział jakie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
w kilka miesięcy zgubieś 35kg????

coś mi tu nie pasuje

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
up: Hm w sumie już się staram nie chudnąć ;0;0 ale gdybym się postarał bardziej bym dużo więcej zgubił;< na pewno 30 kilo zgubiłem z groszem ;) 35 max w sumie wazyłem ciężarki na wadze i dobrze pokazywało.. więc ze mną się chyba nie myliło w sumie za kilka dni będę miał wagę elektryczną ale jestem pewien że schudłem 30-35 kilo;)

nie mogłem edit postu zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Biorąc pod uwagę że masz 16 lat to redukcja na pewno bardzo szybka i nie wydaje mi się zeby się nie odbiła na zdrowiu

Wprowadź teraz zbilansowaną dietę i ćwicz planem np FBW

w razie pytań pisz

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
ReFResz?.. Nikt nic więcej o tym nie sądzi a jeszcze 1 jeść 1 jogurt dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zbilansowana dieta, trening FBW 3 razy w tyg, nie chudnij już bo źle się może to skończy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzielone FBW

Następny temat

Drążek na biceps

WHEY premium