SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej-Odżywki i trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297
Witam chciałbym się was zapytac co radzicie na trening masowy mam 187wzrostu i jakies 70kg wagi ćwicze juz długo tereraz po wakacyjnej przerwie (uwarzałem ze alko i ćwiczenie to bezsens więc zrobiłem sobie wolne) zjadłem 5kg gainera z vitalmaxa z aminokwasami z treca i kreatyną mono z vitala w sumie cykl 2 miesiące. osiągi sie poprawiły 90kg na klase juz wchodzi bez problemu ale nadal jestem suchy choć to 5kg sporo zmieniło w moim wyglądzie juz i zastanawiam sie co sobie zafundowac po sylwestrze gdy juz minie okres po którym będe mógł jeść kreatyne, zostało mi jeszcze troche kretki z vitala ale to za mało, zastanawiałem sie nad jakims masem xxl ze 3kg i Xpandem ponoć to dobrze pompuje co o tym soądzicie piszcie swoje propozycje.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 70

Wzrost: 187

Cel treningowy: masa i siła

Staż treningowy na słowni: w sumie to ze 3 lata

Uprawiane inne sporty: sporadycznie,siatka,pływanie,

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): gryf długi na klate, 2 krótkie,gryf lekko łamany, modlitewnik, drążek, ławka z regulacją oparcia,150kg obciążenia,4 sztangielki,przyżąd do łydek

Dieta: jem do oporu co sie da

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: w temacie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 255 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1729
zamiast wydawac kase na suple uzupełnij diete.

"LIFE IS TO SHORT TO BE SMALL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
Dobierz dobrą miche a masa napewno pujedzię lepiej niż po 5 kg gainera ...

Dziennik : http://www.sfd.pl/offside07/Dziennik/...No_comment.../-t535262.html

Pomogłem - Daj soga, będę wdzięczny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297
stosowałem kiedys diete typu piersi z kurczaka ryż makarony ale nie czułem zadnej róźnicy a jem duzo bo przed treningiem gdzies z godzine zjadam 4 kanapki za 30min gainer za 30trening który trwa do 90min znowu odżywki i w domu potrafie zjesc bez problemu jajecznice z 10 jajek.A co polecalibyście na drugi cykl? ten Xpand jest warty ceny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym FBW?

Następny temat

Trening na masę. / Czy dobry ?

WHEY premium