SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Randy Couture

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
nie no z kifozy to niewiem czy nawet już nie wyrosłem.
Ale mi nie chodzi oto, po prostu uważam że nawet mając zdrowy kręgosłup trening z ciężarami go psuje.

Plecy mnie nie bolą jak ćwiczę.
a pływac bardzo lubię i dużo pływam, u lekarza też już keidyś byłem,
żadnych przeciwskazań niemiałem chyba

Sorki za dwa posty

Zmieniony przez - Beny 179 w dniu 2008-04-30 17:20:54

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
W takim razie, tym treningiem nie bedziesz niszczył sobie kręgosłupa. Zacznij po prostu od mniejszych ciężarów(ten trening nie polega na tym, żeby dawać jak najwięcej obciążenia).

Możesz dorzucić jeszcze jakieś ćwiczenia na plecy raz, dwa razy w tyg. jeśli chcesz, lub ćwiczenia izometryczne na plecy też są bardzo dobre w takich przypadkach.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-04-30 18:38:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
No pomyśle o tym co powiedziałeś i jeszcze się poradzę znajomego.

Chociaż z tego co słyszałem to głupie uginanie ramion podchwytem(bicepsy) na sztandze przy nawet ok 30 kg sporo nadwyręża dolną chyba część kręgosłupa

PS: Kiedyś ćwiczyłem na siłowni,ale jeden znajomy mi odradził i jakoś sie przestało


EDIT: Jeśli mogę spytać jakim ty to ciężarem robisz ?


Zmieniony przez - Beny 179 w dniu 2008-04-30 20:59:44

Zmieniony przez - Beny 179 w dniu 2008-04-30 23:06:13

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ty lepiej poradź sie lekarza a nie będziesz pytał sie kumpla udającego "Harego z Tybetu"-tak będzie najlepiej

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
no pisałem już że jak keidyś byłem u lekarza ( z 2 lata temu) to niebyło niby żadnych przeciwskazań do trenowania

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
noto idź teraz raz jeszcze na kontrole żeby to potwierdzić i będziesz miał odpowiedz anie kolegi sie słuchasz-kolega to może ci doradzić najwyżej gdzie flach najlepiej na rejonie zrobić a nie to czy wolno ci ćwiczyć czy nie (chyba że jest lekarzem )

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Tak wracajac do temuatu treningu. Fotki z treningu Jeffa Monsona, bylego mistrza ADCC, startujacego obecnie w UFC a ATT:

http://www.jeffsnowmanmonson.com/gallery/index.php?GalleryCategoryID=2 

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Beny, robisz takim ciężarem na ile możesz. Moja rada: Jak się upewnisz po wizycie u lekarza, że nie masz żadnych przeciwwskazań do ćwiczeń, to zacznij od samej sztangi i stopniowo sobie wypracujesz "swój" optymalny ciężar.

Renegat, racja

Grimper, fajne foty. Będzie dobra walka z pewnością. Sylvia to potwór, trenuje w b.dobrym obozie. Pamiętam jak po jednym z wygranych walk powiedział, że wyzywa do walki Fiodora Emelianenko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Sylvia jak na razie przegral z Minotauro, a o Fedorze jakos cicho.

Jeff to fajny gosc, bylem na stazu i pokazywal fajne rzeczy. A ten trning cos mi dziwnie przypomina Pudziana ;)

Pure Guinness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca licencjacka na temat sztuk walki

Następny temat

Muay Thai - Początki

WHEY premium