SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Mawashi dla 12 latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1050
Co polececie przeniesienie ławki do brzuszków i hantli do pokoju czy dalej ćwiczenie w siłce rodzice mogą być troche wkurzeni bo wydałem na nią dość sporo kasy.Ale przeniusł bym ją tylko na miesiąc.Bo wkurzające jest patrzec na sztange jak sie na niej ćwiczyć niemoże:( a pozatym musze włazić na 3 piętro;/.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadal nie zrozumiales? Gdy zaczniesz cwicyc ciezarami to bardzo prawdopodobne ze zahamuje ci to wzrost (jak u mojego brata) a jezeli ty masz wzrostu 145cm to mozesz nawet nie urosnac do 165- 170.

Zmieniony przez - Damian911 w dniu 2009-08-22 07:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2507
Tymi ciężarami, którymi dysponuje nie zahamuje wzrostu. Do tego potrzeba wielokrotnie większego obciążenia, którego pewnie nie oderwałby nawet od ziemi. Natomiast może się to źle odbić na młodym kręgosłupie i stawach. Dla autora najlepszym wyjściem będzie aktywny tryb życia i wielostawowe ćwiczenia z użyciem własnego ciężaru, które są przy okazji daleko bardziej pomocne w rozwijaniu siły, niż izolowane ćwiczenia z hantlami

NO BRAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1050
Hantlami bym tylko na biceps uginał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1050
Co sądziecie o takikm treningu:
poniedziałek klata+biceps
klata
pompki klasyczne 4x10
pompki z szerokim rozstawieniem 4x10
pompki z nogami wyżej 4x10
Biceps
podciąganie podchw:4x5
uginanie przedramion z hantlami(4kg)3x10
Sroda
Triceps+plecy
Plecy
Podciąganie szerokim nachw. 4x5
wiosłowanie na drążku 4x12

Triceps
Pompki odwrotne 4x12
pompki na jednej ręce na taborecie 3x7
Ewentualnie chwyt młotkowy...
Piątek
Nogi+przedramie
Uda
3x15 przysiadów
2x15 wyskoki
Łydki
wspięcia na palce 4x12
Przedramiona
Ściskacz 8x6
nawiajnie ćięzarka na gryfik 4x3

Codziennie Brzuch
brzuszki na ławce skosnej4x30
unoszenie nóg wisząc na drążku4x10
(zastanawiam się czy moge już aerobiczną 6 weidera?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Nie rób żadnego treningu, zastosuj się do porad, których udzielili ci przedmówcy, tak będzie najlepiej.

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1050
Jak nie moge mieć planu składającego się z ćwiczeń bez obciąrzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bardzo fajnie ze ulozyles ten plan (o ile ty go ukladales) ale czy chociaz probowales zrobic tyle pompek w jednym dniu? jestes poczatkujacym i zaloze sie (o ile zrobisz tyle ile napisales (120) to na biceps dales znowu cwiczenia " podciaganie podchwytem" przeciez to jest cwiczenie na triceps a podciaganie nachwytem jest na biceps. Dalej "pompki na jednej rece na taborecie" czy ty wogole testowales czy mozesz to zrobic?. Ach i pytales czy mozesz 6 weidera. Moim zdaniem mozesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1429
młody... posłuchaj starszych i bardziej doświadczonych, wiem że chcesz przybrać i być dużym, ale serio-zaszkodzisz sobie nawet nie zdając sobie sprawy z tego

Idź pograj z kolegami w piłkę, popływaj na basenie nie łap się za ciężary, rośniesz koniecznie chcesz być karłem/inwalidą do końca życia ? Satysfakcjonuję cie bycie karłem do końca życia przez to tylko, że chciałeś przypakować ?

Co do sprzętu nic straconego uwierz, sprzęt nie wyparuje za 4 lata będziesz o tyle do przodu, że będziesz miał sprzęt. Na prawdę życze Ci dobrze ale daj sobie spokój, poczekaj do 16 lat i wtedy każdy z chęcią-bynajmniej ja również z chęcią Ci pomogę jak chodzi o treningi ale nie teraz.

Jedz zdrowo i dużo a to wystarczy, poza tym sam zobaczysz jak w wieku 15/16 klata i barki Ci same urosną.

Pozdrawiam i weź sobie do serca to co napisałem jak i inni. Dobrych wyborów Ci życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Trening dla Ciebie:

Przysiady
Pompki
Podciąganie na drążku
Ugięcia na biceps stojąc
Brzuszki

Wykonaj ćwiczenia starając się zrobić jak najwięcej powtórzeń w każdym ćwiczeniu z zachowaniem odpowiedniej techniki.
Ćwiczenia wykonaj bez przerwy jedno po drugim, czyli:
najpierw przysiady jak najwięcej razy, później drażek dowolnym chwytem, później pompki, itd.
Jak zrobisz wszystko odpocznij kilka minut i powtórz.

Po treningu porozciągaj cale ciało, zjedz ze dwa owoce (jabłko, banan, pomarańcza) albo garść drobniejsych owoców (śliwki, morele). Wykąp się i zjedz posiłek jaki wypada Ci w rozkładzie dnia, najlepiej żeby to był obiad.

Tak trening rob we wtorek i piątek po południu, albo odrazu po szkole.

Poza tym, weź pod uwagę moje wcześniejsze rady, zdrowo się odżywiaj i bądź jak najbardiej aktywny fizycznie.

Za jakiś czas nie będziesz żałował.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocene- czy to ma sens?

Następny temat

Problemy z okresleniem budowy ciala

WHEY premium