SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Lafay'a - kilka pytań

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
chlopie ale masz problemy... zacznij cwiczyc a nie szukasz idealnych mebli, co to za roznica 10cm w ta czy w ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Jutro zaczynam. Właśnie nie wiem czy jest różnica czy nie więc wole zapytać bardziej doświadczonych, chyba po to jest to forum ? Czasami niuanse wydają się nieistotne a jednak są więc nie chce zaczynać ćwiczyć w zły sposób myśląc sobie "a przecież to nie ma różnicy czy tak czy siak" ;)

EDIT:

W innych ćwiczeniach właśnie robi różnice już te 10 cm.

Zmieniony przez - marsid w dniu 2013-07-14 21:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zdawało mi się że było, skoro nie ma to i ja Ci nie udzielę odpowiedzi. Kieruj się też ilustracjami to będziesz wiedział mniej więcej jak to ma wyglądać. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
W ćw. A12 bardzo podobnym (w sensie użycia mebli) jest że krzesła mają mieć 45 cm a podpórka na nogi z 1m więc być może i do A2 jest ta sama zasada. A jak to wygląda u Was ? Ćwiczycie na idealnych wysokościach tak jak w książce napisane czy jednak trochę odbiegacie od tego z braku idealnych mebli/podpórek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nigdy nie cwiczylem z dokladnoscia co do centymetra, to jest tylko inny kat nic wiecej; wyglad sylwetki w pierwszej kolejnosc zalezy od diety, dopiero potem od treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie ma co przesadzać. Po prostu obniżasz punkt oparcia co jakiś czas i tyle. ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
dokładnie poza tym skoro masz podpórke na ręce 45cm a na nogi 1m to różnica między nimi wynosi 55cm więc na dobrą sprawe możesz mieć ręce na ziemi a nogi oparte na jakiejś szafce o mniej więcej takiej wysokości. Ja tak robiłem bo bez jaj ale nie będe wskakiwał na jakieś taborety jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Lapson1
No to tak samo mogę powiedzieć że po chooy mam wskakiwać na taborety do ćw. A1 jak mogę zrobić zwykłe pompki na ziemi lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
W sumie możesz robić A1 na podłodze, jak nie masz krzeseł. Wielka różnica to nie będzie. Trochę płytszy ruch i tyle.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym myslicie? Moze byc taki trening?

Następny temat

kettlebell czy ciężary

WHEY premium