SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 300 WORKOUT - Porównajmy wyniki... Zapraszam do dyskusji

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ja najpierw uczyłem się techniki
wykonywałem 2 lub 3 razy w tyg podciąganie po 4 serie max
potem z obciążeniem
lub kiedy już nie było siły tylko opuzczałem się.
Tu jednak wydaje mi sie to bardzo indywidualne co najlepsze by było
popróbuj wszystkiego i sam oceń co będzie najlepsze. Pamiętaj tez ze w 300 np podciąganie nie jest strikte techniczne liczy sie ilość pełne opuszczenie i broda ponad drążkiem no i szeroki uchwyt.
Chociaz na początku treningów również z uchwytem kombinowałem aby tylko wykonać 25 powt. potem już było ok. To nie zmieniałem.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Okej.Dziękuję.Tak przeglądałem twoje tematy bardzo ciekawe.Ale nigdzie nie mogłem znaleźć dziennika jakichś zdj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie prowadziłem zadnego tutaj, jeszcze wtedy nie bywałem na forum
wszystkie zapiski mam w domu. Co do całego treningu no i w głowie

Co do zdjęć jakoś nie pomyśleliśmy o tym a miałem kręcić filmik jak biłem rekord 300 ale tez jakoś nie było okazji
Zresztą wyglądałbym w końcówce jak śmierć to może to i lepiej
Dwa razy nie dałem rady zrobić treningu do końca bo się brzydko mówiąc porzygałem całe szczecie toalety miałem blisko....
W tym roku obiecuję zacząć prowadzić takowy dziennik jak zacznę przygotowania do tej zabawy i całą zabawę

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Będę zagorzałym fanem ,muszę kolegą zaproponować ten trening ,mała konkurencja zawsze przydatna do zdrowej rywalizacji .Czyli sugerujesz w podciąganiu 4s 3p3p2p2p bo na razie to maks 6 zrobię poprawnie technicznie :/.

P.S:Tu masz coś równie ciekawego : https://www.sfd.pl/[art]_Odżywianie_podczas_zawodów_Ironman_i_innych__wytrzymałościowych-t607319.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie z podciąganiem chodzilo mi ze robiłem 4 serie po max powt technicznie i dawałem rady zrobić 3-3-2-2
a Iron man słyszałem oglądałem nawet jakiś ciekawy program ale poczytam chętnie dzieki

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie
To tylko moje początkowe osiągi były

Robiłem 4 serie ile dam radę (no i tyle dawałem na początku)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8481
Witam. Zrobiłem sobie ten trening..... masakra....zrobiłem cały. Nigdy wcześniej go nie robiłem. Niestety nie dałem rady ćwiczyć bez przerw. Czas mojego treningu ok 35 minut:P.

Spróbowałem go bo szukam jakiegoś treningu dla siebie. Split jest przereklamowany i dla takiego amatora jak ja zbędny, a raczej mi tylko przeszkadza. Tak sobie myślę, że FBW dla amatorów jest lepszy, ewentualnie dla odmiany od FBW trening w którym, każdą partię wykonujemy 2 razy w tyg.

Wracając do treningu 300 to jest bardzo ciężki, ale w najbliższej przyszłości podejdę do niego jeszcze dwa razy i porównam czas treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HELLBURNER Peak. Wasze opinie o tej nowości

Następny temat

"Ostrowia" po Amerykańsku ???

WHEY premium