SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening / Siła/ Drążek/Wytrzymałość

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Witam
Chciałbym zacząć ćwiczyć w warunkach domowych siłę. Aktualnie robię pompki codziennie do maksymalnego powtórzenia u mnie to 30. Bardzo mi zależy na treningu siłowym, jeśli znacie jakieś sposoby w domowych warunkach, jakieś ćwiczenia prosił bym o napisanie. Moim celem jest podciągniecie się 25 razy na drążku.
Wiek: 17 lat,
Waga : Około 65-67 kg
Wzrost : 176 cm
Dieta : Brak

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Zainwestuj sobie w drążek i przymocuj w domu i ćwicz wolne opuszczanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Dzięki! Czekam na kolejne odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Musisz wzmocnić mięśnie barków i pleców, poczytaj sobie trochę o treningu domatora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Przeczytałem o treningu Domatora. Tam piszę tylko żeby robić Pompki jaki się chce, przysiady oraz brzuszki. Czy to naprawdę da mi możliwość podciągnąć się do 25 razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Na pewno wzmocni Cie trochę, ale 25 razy się nie podciągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Właśnie szukam odpowiedzi konkretnej np, Rób to i to przez rok a dasz rade czy coś takiego. Może samo ćwiczenie na drążku ? Mam zamiar iść do Wojska a tam 23 jest na ocenę 5. Są typy które umieją więcej, jednostki specjalne zrobią to do 30-35. Więc czemu nie dam rady do 25? Mam jeszcze 3 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Też mam zamiar się wybrać do wojska i też jest prób 25 podciągnięć. Rób pompki w różnych pozycjach, w podparciu o krzesło, rozstaw rąk też różny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Aktualnie przeczytałem na http://aon.edu.pl/remository?func=fileinfo&id=216 ,że 18 jest na 5. Bardzo dziwnie. Kapitan mi mówił, że 25, a idę do podoficerskiej Poznań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
zainteresuj się treningiem z książki: olivier lafay "trening siłowy bez sprzętu" - dzięki temu uzyskasz dobra wytrzymałość. po roku będziesz robił z lekkością te 25 powtózeń :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
@up
bez przesady z tym 25, z 10-13 na bank, ale zeby robic 25 to trzeba miec odpowiednie "gabaryty" i wytrzymalosc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy

Następny temat

siła

WHEY premium