SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Ale nie chodzi mi o to ,tylko czy mam po prostu robić 2 dane partie mięśni w pon środę i piątek ,czy ogólnorozwój że każda partia codziennie ? Na klatkę jadę sobie po ok 45 kg , jak robiłem 4 serie po 12/10/10/8 powtórzeń . Martwy Ciąg to ok 70 kg , barki - ok 10 kg na rękę , biceps - 10 kg , przysiad - ok 35 kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
czyli co ? mam robić ten plan treningowy , podany w tamtym temacie rozumiem . A później co dalej ?? Mam napisać w tym temacie po tych 4 tygodniach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Aa no i dlaczego nie ma ćwiczeń na biceps ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
AA sorry żę tyle postów daje. Ale mam jeszcze pytanko - Czy ten trening :


PONIEDZIAŁEK
3x5 PRZYSIADY ZE SZTANGĄ
3x5 WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC (ŁAWA POZIOMA)
PODCIĄGANIE PODCHWYTEM NA DRĄŻKU, 3 serie, każda na maksa. Dodajesz obciążenie jeśli jesteś w stanie wykonać > 15 powt.


ŚRODA
3x5 PRZYSIADY ZE SZTANGĄ
3x5 WYCISKANIE STOJĄC NA BARKI / WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC (ŁAWA POZIOMA)
1x5 MARTWY CIĄG (CO TO ZNACZY 1 X 5? Dowolnie dużo serii rozgrzewkowych i JEDNA ZASADNICZA na 5 powt.)

PIĄTEK
3x5 PRZYSIADY ZE SZTANGĄ
3x5 WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC (ŁAWA POZIOMA)
PODCIĄGANIE NACHWYTEM: 3 serie, każda na maksa. Dodaje

On jest dobry na mase? czy tylko na siłe ? bo siłe się trenuje z tak małymi powtórzeniami prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
MASA=SIŁA SIŁA=MASA .

w twoim przypadku nie istnieją żadne programy siłowe , ty masz po prostu sukcesywnie zwiększać obciążenie .

na biceps - jak zwykle , drążek podchwyt , wiosłowanie na ten moment wystarczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Właśnie zrobiłem te trening , jest naprawdę fajnie . Ale dlaczego np nie ma ćwiczeń na kaptury ? nie mam wgl ich wykonywać na razie ? a i Martwy Ciąg Rumuński jest też na motyle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
chłopaku podstawowe ćwiczenie wielostawowe angażują więcej mieśni niż ci sie wydaje wiec są ćwiczonei kaptury i bicepsy i tricepsy..musisz poprostu wiedziec ja kpracuja miesni i na co oddziaływuja dane cwiczenia.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Ok ok, widzę że w końcu ktoś mnie rozumie , dziękuję bardzoo za wszystko . Ale ostatnie pytanko , 1.czy takiego treningu za jakiś czas nie trzeba zmieniać na inny trening ?
2-Czytałem już w paru artykułach że po jakiś 10-12 tygodniach robi się przerwę na ok 1-2 tyg , czy to prawda ??
:) z góry dziękuję !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. trening zmieniasz wtedy kiedy przestaje przynosić korzyści i nie jesteś wstanie zwiększać dłuższy czas obciążenia treningowego .

( każdy ma indywidualny czas )

2. zbędne w twoim wypadku , chyba że organizm będzie ci dawał konkretne sygnały o swoim przemęczeniu , łączy się to poniekąd z odpowiedzią numer 1 .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 po miesiacu

Następny temat

Początek zmian

WHEY premium