SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, mam takie pytanie znalazłem trening na internecie i czy można go stosować waszym zdaniem czy nie?. Ćwiczyłem rok box przestałem z braku pięniędzy :/...

100 skokow na skakance
10 przysiad+pompka i wyskok w gore w jednym
10 pompek zwyklych
10przysiadow zwyklych
5 podciągnieć na drażku nachwyt( szeroko)

10 obwodów ale zaczne od 5 :) bo nie dam rady napewno 10.

Do tego Imitacja ciosów bokserskich 0.5kg ciezarki haki sierpy proste 2-3min 5 razy. I Unoszenie nóg wisząc na drązku (m.brzucha) 12razy 3 seriee.

Trening Poniedziałek-Piątek Sobota i Niedziela to regeneracja.

Jaka jest wasza opinia o tym:)? Myślałem nad zmiana zwykłych pompek na pompki z klaśnięciem. I Przysiady na Pół przysiady z Baniakiem 5l+ wyskok w góre po 10razy. ?? Czekam na odpowiedz dziekuje:).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
trening wytrzymałościowy jak każdy inny

tu masz zbiór ciekawych treningów:
https://www.sfd.pl/TRENING_TYGODNIA__zebrane_treningi_wytrzymalosciowe-t564376.html 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O Dziekuje Ci Lady M :) Coś sobie wybiore;) Szukam Jakiegos wytrzymałosiowo+silowego treningu:) Kase Zbieram chciałbym za jakis czas wrócic do sw:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
idź do pracy ,na ulotki.

KB/MT/MT + BJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z dziejów Polskiego boksu: Cała Polska płakała po śmierci mistrza wagi ciężkiej.

Następny temat

Sosnowski: Dotknąłem sczytu i chcę tam wrócić

WHEY premium