SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - baton Booster

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27909

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6901
dzis przechodzac obok sklepu z odzywkami nabralem ochoty na jakiegos batona i zakupilem boostera smak orzech-marcepan. pycha, niebo w gebie jak dla mnie nie ma porownania do matrixa, oczywiscie na niekorzysc olimpowskiego tworu.
i nie ma sensacji zalodkowych jak po tym smiesznym pszenicznym matrixie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 677
generalnie kolejny nic niedający batonik tyle że smaczny:) dlatego jem sobie co jakiś czas:) i rzeczywiście w smaku lepszy od Matrixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5016
EEE co do tego ze jest sycacy to jak najbardziej si
wlasnie zjadlem i popilem o,5l mleka i normalnie mysle ze zaraz pekne takie uczucie. Ale smak karmelowy jak dla mnie nie za dobry. W poniedzilek ide po Matrix'y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
tak,to musze przyznać,boostera lubie przegryźć jak trzeba,a matrix smakuje jak jakiś gumowy syf,a właściwie to nei smakuje wogóle,raczej sięgam po niego jako ostateczność.z tych 2 wybór oczywisty,na korzyść boostera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
jadlem truskawkowy

bardzo sycacy i duzy :)
ciezko mi bylo calego skonczyc :P

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
próbowałem smak truskawkowy i mi nie smakował.
baton jest syty i troche sie nad nim namęczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
No faktycznie sycacy bardzo,ale jakos mi w smaku niepodchodzi jadlem truskawke i takie mieszane odczucia :P

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
A mi Booster marcepanowy bardzo smakuje. W smaku lepszy niż Matrixy i nie ma takiej gumowej konsystencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
truskawka niedobra. Marcepan faaajny. Lubię tego batona ale nie jem bo ma duzo cukrów

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Anabolic BCAA System

Następny temat

Trec - BCAA G-Force

WHEY premium