SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - baton Booster

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27908

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie smakuje. Zawsze wciągałem sporo słodyczy, dopiero na redukcji musiałem z nich zrezygnować. Więc teraz czasem jak dostanę napadu, to boostera wciągam i jest super. Marcepan-orzech wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak dobry.
Cena dobra.
Ilosć BTW dobra.
Po zjedzeniu jednego czułem się syty przez około 3 godziny. Łatwo się go je i przyjemnie w przeciwieństwie do matrixa olimpa.
Moja ocena dla tego batona to bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Bardzo dobry i sycący baton tylko żeby był troche tańszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
najtanszy baton na rynku a Ty jeszcze narzekasz?
to nie milkyway :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
jeżeli miałbyś wybierać boostera za 5,50 lub dużego hamburgera to co byś wybrał???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
Hej
Mam pytanko do Was...jako fachowców:)
orientujecie się który z batonów ma polowe bialka polowe weglowodanów, zero tluszczu, i do 1g cukrów:)????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 221
owoce lesne paskudne.
w środku czerwony oż razi jem juz go z 15min i zkonczyc nie moge...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wojog1 pierwsza negatywna opinia, klienci generalnie bardzo chwalili owoce lesne.
ale o gustach sie nie dyskutuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
owoce leśne są całkiem niezłe, ale marcepan-orzech wymiata najbardziej z całej reszty. Dzień bez zjedzenia batona marcepanowo-orzechowego to dzień stracony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 997
po rozpakowaniu bylem poztywnie nastawiony, bo pachnial ladnie, ale w smaku nie za bardzo. smakowal jak marcepan, a jadlem "ponoc owoce lesne"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Anabolic BCAA System

Następny temat

Trec - BCAA G-Force

WHEY premium